kıslaar bana rahim filmi nası oluyo anlatırmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bgm84 tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : bgm84
  1. bgm84

bgm84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:a.s.:teytey:tatlicadiarzusenağlamaben ilk aşılamamı oldum ve o da tutmadı.2.yi düşünmüyorum.bi de rahim filmi çektirim diyorum. zor olurmu?olan birileri varsa bana yazarmısınız.............

2. 18 Ekim 2007
  3. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim rahim filimim tüp bebeğe gitmeden 2 hafta önce çekilmişti bu filimde tüplerde bir tıkanma var ise gösteriyor.bu filimin birde artısı var filimden bir süre sonra hamile kalma şansı çok yüksekmiş çünkü tüpler tamamen açık olurmuş.ben iki seferde aşılama oldum onun acısının yanında sıfır kalıyor doktorumdan bana narkoz vermesini istemiştim ama doktorum bu kadar ufak bir filim için değmez demişti gerçektende sadece hafif bir adet sancısı oldu.filimin çekilmesi tam 10 dakika sürüyor kesinlikle hiç korkma.

4. 18 Ekim 2007
  5. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben narkozsuz çekindim. bayağı acı ama kısa sürüyor.

bir de 10 dakika falan sonra acısı kalmadı.

hiç acımadığını söyleyen de var.. ama sen kendini kasarsan daha çok acıyor.

hsg den sonraki çiftlerde hamile kalma oranı %40 artış gösteriyormuş. bir de gerçekten önemli bir tetkik. Ancak doktorun gerekli görmeli

hayırlısı olsun inşallah...

6. 18 Ekim 2007
  7. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Korkulacak bi şey yok canım hafif karnında ağrı oluyor oda rahme ilaç verdikleri için.10-15 dk. sürüyor.Yalnız hsg çekilmeden yarım önce ağrı kesici ve kas gevşetici al faydasını görürsün.Ben az bi ağrı hissetmiştim.

8. 19 Ekim 2007
  9. usle

usle Guest

bende cektırdım baya bı korkuttular benıde 1yıl fılan kactım cektırmekten ama hıcde oyle degılmıs hafıf bır ısalken nasıl bır gaz sancısı olur aynen oyle oldu ama acıması ıyı dıyende var azcık bı yapısıklık varsa o acıyla acıldı demek dedıler sakın korkma narkoz almana deymez ıyı sanslar canım cektırdınmı bıze dön

10. 19 Ekim 2007
  11. canım hiç korkma ne yapalım bebiş için katlanıcaz ben rahim filmi nedir hiç duymamıştım nasıl olur bilmiyordum ilk filmimde biraz adet sancısı gibi ağrım oldu sonra ağrı kesici içtim geçti bebeğini düşün rahat ol ki kanallarda bi tıkanıklık var sa açılsın

12. 19 Ekim 2007
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    bazisinin acimiyormus benim hikayemi sana anlatayim o gun his korkmadan gittim oraya doktor narkoz falan vermedi bir hap bile vermedi oyle basladi iceri 2 alet soktu o aletler icerdeyken bana saga don sola don dedi iyi gorebilmek icin gonderdigi ilaci ve basincli bir sekilde gonderdi icimde bomba patladi sandim bir an bacaklarim titredi kalkarken canim cok acimisti...kalkip yattigim masayi kan revan icinde gorunce daha kotu oldum sanki kurban kesmisler cok kanamam olmustu ve kapidan cikip sonuclari beklemeye giderken bayildim.gozumu actigimda hemsireler ve filmi ceken doktor basimdaydi doktorum cok kan kaybettin bu yuzden dedi..ama allahtan tuplerim acik ciktida cektigim aci hafifledi o an!!!ama sen korkup kendini kasma genede herkeste ayni olmuyor!

14. 19 Ekim 2007
  15. canım kanama niye oldu birde ben 2 defa film çekindim ama sağa sola dön demediler

16. 19 Ekim 2007
  17. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende cekindim ama banada saga sola dön demedi,herkesde baska oluyor ben kendimi cok kastim ve cok agri hissetdim elim ayagim titredi esime dayandim ayaga kalkinca ama bir sorun yoktu hersey temiz cikti bende

18. 19 Ekim 2007
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende bişey sorayım filim çekildikten sonra istirahat gereklimi hemen işe dönebilirmiyim