kıslar banada fikirlütfennn:(((

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve kemancxix tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kemancxix
  1. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese tşk ederim yorumlarından dolayı tamamen yanlış anlaşıldığım için konuyu iptal etme gereği duydum ve açtığıma pişman oldum.
    konu kapanmıştır

Son düzenleme: 20 Mayıs 2009
  2. 20 Mayıs 2009
  3. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim ya inan suan cok ama cok üzüldüm! Keske gelinligini olsun giyebilseydin ya! Cünkü icinde birömür boyu uhte kalcak biliyorum!

4. 20 Mayıs 2009
  5. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gelinlik ayırttım onu nişanlım halledicek hemde ucuz bişi buldum..ama kına gecesi için ne yapacam şaştım kaldım

6. 20 Mayıs 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    senin yerinde olsam şu durumda iş bulana kadar evlenmeyi ertelerdim..
    durumuna çok üzüldüm ama 2 gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor.ne yiyip ne içeceksiniz.borç harç filan..
    Allah kolaylık versin diyorum.
    illede kına gecesi istiyorsan nişanında takılan 1 veya 2 çeyreğini bozabilirsin.çok bir şey tutmayacaktır bindallı.
    yada çok yakınındaki birilerinden düğünden sonra vermek üzere borç isteyebilirsin.sonrada düğünde takılanlardan ufak bir kısmıyla borcunu ödersin.
    şunuda söyleyeyim düğün herşey demek değil.çul çaput da önemli değil.ama mutlaka geliriniz olmalı düzenliç
    bence sizde işe girin..

8. 20 Mayıs 2009
  9. asgd

asgd Guest

canım inan çok kötü oldum ALLAH ım yardımcınız olsun inşallah.dolu tarafından bakmak lazım zor başlamış ama inşallah sonu çokkkk çokkk çokkkk güzel olur ve o güzel yüzün hep güler .kına gecesi içinde birşeyler düşünücem tatlım aklıma bıseyler gelırse hemen yazarım

10. 20 Mayıs 2009
  11. asgd

asgd Guest

canım arkadaslarında vs bındallı falan yokmu onlardan odunc alsan ???

12. 20 Mayıs 2009
  13. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saribocek yuvamız dağıldığı için annemler babanemde kalıyor ve ev küçük kalacak yer yok.ben tezemde kalıyorum malesef kızı ve damadı ile yaşadığı için tezem nişanlım rahatsız oluyor aynı evde genç bi erkekle kaldığım için bilmem anlatabiliyormuyum.rabbim yardım edecektir inş.bende evlenir evlenmez ne iş olsa giricem zaten.ön yargı ile yaklaşmasak daha ii olur yeterince üzgünüm zaten

14. 20 Mayıs 2009
  15. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol allak razı olsun.olsa zaten alacağım ama herkes kiralamış az değilki en az 50 liradan başlıyor olmayınca olmuyor işte.bende istiyorum bi kes olsun eğlencem olsun nişanım olmadı düğünüm olmayacak içimde kaldı bide bunlar yetmiomuş gibi babamın evinden çıkamicam düşünsene ev dağılacak die tezem bile mırın kırın edio kına gecesi için.ama ben herzaman şükrediyorum çünkü karşıma canımı bile verebileceğim biri çıktı.onu ok seviyorum ve çok heyecanlıyım

16. 20 Mayıs 2009
  17. asgd

asgd Guest

cümlemizden canım .canım buda bi sınav unutma sakın sabır sabır sabır ALLAH ım mutlaka şüphesiz mükafatını verecektir üzme kendini canım hiç ummadıpın bir yerlerden kapı acılır hersey yoluna girer..

18. 20 Mayıs 2009
  19. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ufff çok üzüldüm canım benim ya :nazar: diyecek bişi bulamıyorum bizim buralarda bi adet vardır ama eğer kına evde oluyosa kızlar hoş kırmızı veya beyaz saten pijama giyiyolar kırmızıda örtü takıyolar üstlerine belki çeyizinde felan vardır diye söledim oda yoksa bi yerden borç ta olsa al düğünden sonra ödersin ve giy o bindallıyı içinde kalmasın kuzum benim :nazar:
    rabbim yuva kurana yardımcı olur mutlaka sabret dua et kuzum allah yardımcın olsun :Saruboceq: