kıslar formülü bulduk galiba:))

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve gulizz tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gulizz
  1. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar maydanoz evet maydanoz yiyin..ben bilmeden yedim ve faydasını gördüm.darısı başınıza..

bu topikte bi arkadaşımızın yazdıklarını bi okuyun derim.galiba çok haklı.benim yazdığım cvbıda ekliyim karar sizin...
    http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri/360980-kucuk-gogusler-iyidir-3.html

Alıntı:
    sims3 kullanıcısından alıntı
    bir erkek çocuk da hastaneye götürülmüş sebebi göğüsünün büyümesi imiş. neler yediğini sormuş doktor , çocuk devamlı kivi yiyormuş. doktor da göğüsleri bu yüzden büyüdü demiş. Maydanoz da etkili inek sütü de fakat süt kilo yapar, maydanoz ise zayıflatır.

aaa inanmıyorum yaa maydonozu ilk defa duyuyorum.ben bu yaz her sabah bilmeden sevdiğim için nerdeyse yarım demet maydonoz yedim ama her sabah..ve göğüslerim yarım beden büyüdü neredyse.75 i tam doldurmayan göğüslerim tam doldurmaya başlamıştı.hatta sütyenin üstünde dekolte kısım bayağı şişirilmiş gibi durmaya başlamıştı..

nedenini bi türlü anlayamamıştım.hatta arkadaşlarım ne yaptın kızz bunlar çok güzel oldular demişti..nedeni maydonozmuş demek ..yeni jeton düştü.ama bir aydır falan doğru düzgün yemedim biraz söndüler sankim..yeniden düzenli yiyeyim barii..hem böbreklerede faydalı..cildede ..
    teşekkürler arkadaşım yazmasaydın nedenini bulamazdım.çünki aklımından ucundan geçmemişti maydanoz..düşünüp duruyoıdum ne olabilir diye bulsamda devam etsem büyütsem şunları diyodum..
    [/COLOR

arkadaşlar bence deneyin bi şey kaybetmez çok şey kazanırsınızz :lepi:sositososito

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  2. 16 Ekim 2010
  3. offoff

offoff Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    hemen pazardan 25 demet alıcam :)))zemuszemuszemuszemuszemuszemus

4. 16 Ekim 2010
  5. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    al cnm al ama dikkat et ıslanma:)alkisalkisalkisbalıkesiri öğle bayağı bi sel tuttu..

bnede yarın pazar pazarından alıcam ..:1rolleyes:
    hemde selülitlerede iyi geliyomuş bu maydanozz haberiniz olsun.bazı arkadaşlarda başlangınç seviyesindeki selülitlerini geçirdiğini söylemiş ..daha ne isteris kii:dance:

6. 16 Ekim 2010
  7. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kıslar size maydanozu kendim bilmeden kullanıp bizzat sonucunu gördüğüm için tavsiye ettim.
    eğer bulabilrsenis soya sütü ve soya ürünleri kullanmakta çok faydalı ve mantıklı gibi geliyo bana..şöyleki;
    yukarıda linkini verdiğim yazıda sims3 arkadaşımızın bizlere sunduğu bilgilerde soyanın faydalarından;

Göğüs kanserine karşı da etkili

Kadınlarda ostrojen hormonunun kanserojen etkisini önleyen ve zararlı hücrelerin gelişimini durduran soya, bu nedenlerden dolayı kadınlarda göğüs kanserine yakalanma riskini azaltıyor. Her gün soya ile beslenen Japon kadınların göğüs kanserine yakalanma riskinin, Avrupalı kadınlara göre 4 kat düşük olduğu belirtiliyor.

Soya sütü erkeklerde bile göğüslerin büyümesine neden oluyormuş. Nedeni de östrojen hormonunu artırmasıymış. Hatta ben önceden şöyle bir şey duymuştum. Amerikalı bir adam son zamanlarda göğüslerinin büyümesi, cinsel isteksizlik ve kadınsal davranışlar göstermesi şikayetiyle doktora gitmiş ve nedeninin her gün tükettiği soya sütü olduğu ortaya çıkmışALINTI

Östrojen Hormonu Fazlalığında Kadında Oluşan Sorunlar

1- Kadında yumurtalık faaliyeti büyük hasar görür ve bozulur. Polikistik over hastalığı oluşur.

2- Overler, Östrojeni fazla salgılarsa, armut tipi şişmanlık başlar, yani kalçalarda yağ birikir, sellülitlerde patlama olur. Kalça ve bacaklarda kalınlaşma, orantısız bir vücut ortaya çıkar.

3- Fazla Östrojenin, en kötü sonucu kanser hücrelerini uyarır, tetikler. Östrojen hormonu, kanda yüksek çıkarsa , rahim ve meme kanseri için risk faktörüdür.

4- Östrojen fazlalığı yağ dokusunun miktarını arttırır. Artan yağ dokusunda, testosteron denilen erkeklik hormonu da, östrojene dönüşür. Bu da, yağ dokusu miktarını daha da artırır. Sonuçta bir kısır döngü oluşur. Daha fazla östrojen, daha fazla yağ demektir.

5- Hücreler uyarıldığı için, vücutta, kadınlık organlarında kanser gelişimi başlayabilir.

6- Östrojen fazlalığı vücudun su ve tuz tutmasına neden olur. Yüz yuvarlaklaşır, el ve ayaklarda şişlik ve ödem gelişir.

7- Östrojen fazlalığı bacak damarlarının tıkanmasına, akciğere pıhtı kaçmasına, safra kesesinde taş oluşmasına ve tansiyonda artışa sebep olabilir

ÖSTROJEN SALINIMINN ARTIŞI GÖĞÜSLERİN BÜYÜMESİ İÇİN GEREKLİ İSE VE BİZ BUNUN DENGESİNİ SAĞLAYAMAZSAK FAZLALAĞI DURUMUNDA YUKARIDAKİ RİSKLER MEVCUTSA +SOYADA HEM OSTREJEN ARTTIP HEM DE Kadınlarda ostrojen hormonunun kanserojen etkisini önlüyor ve zararlı hücrelerin gelişimini durduruyorsa
    çözüm soyamıdır ?bence budur ..bana çok mantıklı geldi siz ne diyorsunuz kıslaarr??en azından bilinçsizce oströjen salınımını arttıran o kullandığımız bitkilerden daha güvenilir diye düşünüyorum.

BİR YANDANDA KAFAM ÇOK KARIŞTI..kafamçokkarıştıFAZLA ÖSTROJEN FAZLA YAĞ DEMEK MİŞ..AMA NEDENSE ÖSTROJENİ ARTTIRAN
    SOYA BİR YANDANDA GÖBEKTEKİ YAĞI ERİTİYORMUŞŞ.BU TEZAT İKİ ŞEYİ NASIL SAĞLIYOR YAA??CADIARZU

Fikirlerimizi paylaşalım arkadaşlar ya..akıl akıldan üstündür:bbo:

8. 16 Ekim 2010
  9. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yokmu hiç benim gibi maydonuzu deneyip fayda sağlayan??fisfisfisokuyanlar niye düşüncelerini paylaşmıyoobenneyaptımki

10. 17 Ekim 2010
  11. rubby

rubby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar bazı çikolata ürüünlerinde nutella gibi ürünlerse soya sütü kullanılıor ama onları tüketmk işe yarar mı bilmiorum

12. 17 Ekim 2010
  13. redvelvetcake

redvelvetcake Ne mutlu Türk'üm diyene! Üye

Beğenildi:
    4.262
    Ödül Puanları:
    238
    nutella fena şişmanlatır ya sakın nutellaya sarmayın :KK70:

14. 17 Ekim 2010
  15. hacceppe

hacceppe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıkcası çok etkilendim :)
    ben 2 yöntem denedim sonuç sıfır. hap faalan zaten mantıklı gelmiyor. tek çare ameliyat die düşünüyordum. ama maydonoz fikri sıcak geldi olumunekankayizsmile
    denemeye değer . peki doğrayıp limonlasak da etkisi aynı olur mu kız ?? :eek:

16. 17 Ekim 2010
  17. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ama ben hiç maydonoz sevmem kii:gitme:

18. 17 Ekim 2010
  19. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    maydanoz selülitede iyi gelir.dip not:
    ayrıca maydanoz erkekler için çok yararlıdır:)göğüslere etkisi varmı bilemiyorumguclubacismile