kıslar şafak sayarken diyet adına yaptıklarımızı paylaşalım

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve elvin06 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elvin06
  1. elvin06

elvin06 Güneş doğdu :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar malumunuz şafak sayıyoruz sevdiceklerimiz kocalarımız uzaktayken

yiyip bitiricek kafa bulamayan bayanlar olarak bizde biraz kendimizi yiyip bitirelim

dedik.:)

zayıflamaya başlıcaz... onlar gelene kadar daha fit daha güzel olmak için...

herşeyden önce kendimiz için her gün bişeyler yapıp zayıflama adına burda paylaşalım..

bugün tartılma günümüz olsun ya da yok yok yarın sabah olsun ki :) sabahları insan daha

zayıf oluyor tartıda.. yarın sabah burda yazarak başlayın.. akşam eve giderken

sirkelerinizi, yeşil çaylarınızı, diyet bisküvilerinizi alın şekerlerim.. ha bu gece yatarken de

kendımizi onlar geldiğinde olmak ıstedgımiz gıbı hayal edelim :)

2. 13 Ocak 2010
  3. linguist

linguist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    elvincim topiğin hepimize hayırlı uğurlu olsun opuyorumnanaktan

4. 13 Ocak 2010
  5. unuttum

unuttum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bu gruba katılabilir miyim acaba? yurtdışındayım 5 aydır ailemi arkadaşlarımı görmedim de son bir ayım kaldı yazın verdiğim kiloları geri almamak ve üstüne bu bir ayda 4 kilo daha vererek beni bekleyenleri şaşırtmak istiyorum yerimseniben
    ben zaten üç dört gündür metabolizmamı hızlandırmaya çalışıyorum çünkü yalnız olduğum için bir de annemin yemeklerini fln da çok özlediğim için yiyemiyordum birşey,buna rağmen midem şişkin su bile içmek istemiyorum o yüzden :KK43: şimdi tekrar elma sirkesi ve bala başladım, yeşil elma aldım aralarda acıkırsam yemek için, bir de mikrodalga var sadece mutfağımızda , o yüzden et fln çok lezzetli olmuyor ama öyle de olsa yemeye başladım bakalım :)

6. 13 Ocak 2010
  7. kirmizibasliklikiz

kirmizibasliklikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    elvinim bnde geldim:)

8. 13 Ocak 2010
  9. Kalliste