Kislar Sivileceler çikiyomu Sizdede

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve denizsolmaz tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

18 Eylül 2007
    Konu Sahibi : denizsolmaz
  1. denizsolmaz

denizsolmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BU SON 2 AYDIR YÜZÜMDE SIRTIMDA ACAİP DERECEDE SİVİLCELER ÇIKMAYA BAŞLADI.SİNİR OLUYORUM ZATEN OLDUM OLASI ÇEKİYORUM BU SİVİLCELERDEN BİDE HAMİLEYKENDE BULDU BENİ.CİLT DOKTORUNA DA GİTMİYORUM ANTİBİOTİKLİ İLAÇLAR VERECEKTİR DİYE.SİZDE DURUM NASIL ???benneyaptımki:1no2::kızgın:

2. 18 Eylül 2007
  3. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim hamileliğim çok yeni ama tüm suratım cildim bozuldu
    hiç böyle olmazdı ben de hamileliğe bağlıyorum...

4. 18 Eylül 2007
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    yüzümde henüz birşey yok ama benimde omuz başlarımda ve sırtımda cıkmaya başladı hamilelikten sonra gecer sanırım...

6. 18 Eylül 2007
  7. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ay Hiç Sormayin Anlim Ve Omuzlarim Da Sivilceler Oldu Hamilelimin 2. Ayinda Cok Sinir Oluyorum Yaa Cirkinlesiyorum Kizimmi Olcak Ne

8. 18 Eylül 2007
  9. 1_sen

1_sen Guest

cok normal..hormanal degisiklikler..kafaya takmayin,sivilcelerle oynamayin zamanla gecer..Allah baska dert vermesin..hepinize saglikli bebisler nasip etsin.

10. 18 Eylül 2007
  11. txuxlayy

txuxlayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahaaaa seninkide kız öyle diyolarya tecrübeliler <cilt lekeli olunca kız oluyomuş<

12. 18 Eylül 2007
  13. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ilk 4 5 ay suratım çok kötüydü çok bozulmuştu oda çok kustum çok midem bulanıyodu sürekli zorlanmaktan yüzümde kırmızı kırmızı oluyodu midem bulantısı geçtikten sonra yüzümde düzeldi geçiyo üzülmeyin

14. 18 Eylül 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Ben hayatim boyunca ergenlik sivilcesi nedir gormedim bilmedim ama simdi 9 haftalik hamileyim ve alnimi gormeyin kucuk kucuk sivilcelerle doldu cenemdede var ve hatta sirtimda bile cikmis bir iki tane.Ben omrumde bu kadar sivilce gormedim vucudumda simdi basladi sok oluyorum resmen ama bir yerde okumustum hamilelikte sivilcelenme olabilirmis.Ama suda var sivilcelerim yaninda millet yuzune bir isik guzellik gelmis diyo ben anlamadim o sivilcelerle nasil guzel olabiliyorum ama cok sinir oluyorum sivilcelere Allahtan kucuklerde cok goze batmiyo :kızgın::kızgın::kızgın:

16. 18 Eylül 2007
  17. EU3

EU3 Guest

evet arkadaşlar benimde yüzümde sırtımda çıkmaya başladı yüzümdekilere bende çok sinir oluyom ama napcan bebişlerimiz için herşeye katlanacağız tek sağ salim olsunlarda.

18. 18 Eylül 2007
  19. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkdaşlar üzülmeyin hepsi geçecekk normal bunlar allah başka dert vermesin, bende de tek tük çıkıyor ama hamilelik yüzüme vurmadı henüz hani yaşlılar öyle der ya şişlik leke falan yok