Kısmet Bağlılığı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mavigece07 tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Nisan 2013
    Konu Sahibi : mavigece07
  1. mavigece07

mavigece07 Ruh eşini arıyor Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    48
    Kızlar bu aralar kafamı meşgul eden konu kısmet bağlılığı sizce böyle bişey varmı böyle bişey duydunuzmu hocaya gidip kısmetini açtırıcı dualar okutuluyormuş üzerinizde bir ağırlık filan varsa giderici işte...ben düne gelinceye kadar hiç bu hacı hoca işlerinden haz etmezdim öyle şey mi olur deyip geçerdim ama son aylarda 3 ayrı arkadaşımdan (ki bunlar birbirini tanımıyo) hocaya okutmayla ilgili şeyler duydum..işte birisinin ablasının görüşmeleri olumlu geçmiyomuş hocaya dua okuttuktan sonra 3-4 ay sonra kısmetini bulup evlenmiş aynı şeklide üniversiteden arkadaşımın arkadaşı da o şekilde evlenmiş bir de son olarak kursiyerimin köyündeki bir hoca böyle okuyomuş falan...
    Ailem artık yuva kurmamı istiyo ve sürekli çevreye benden bahsedip bekar evlenmeye niyetli kişilerle beni görüştürüyolar fakat ya ben elektrik alamıyorum ya da ben görüşmek istiyorum karşı taraf istekli olmuyo...28 yaşıma giricem son 3-4 yıldır böyle birileriyle görüşüyorum bi türlü olumlu gitmiyor...Acaba üzerimde bir ağırlık mı var diye düşünmeye başladım hocaya gidip okutturmalımıyım... ?

2. 19 Nisan 2013
  3. cincikk

cincikk deniz&gülşah Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gitme bilmediğin köylere hocalara falan bence. hayırlısı böyleymiş ki olmamış.

4. 19 Nisan 2013
  5. micmic

micmic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocaya gitmeye gerek yokki sen evde de kendi başına okuyabilirsin ki bu allahla senin aranda bir kuldan meded umman yanlış bence.

6. 19 Nisan 2013
  7. KankamStyle

KankamStyle Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir copcatan sitesi acicam , adini da hoca koyucam. :KK52: Arkadasim yok oyle birsey. Lutfen kendini degistir, neden olmuyor diye kendine bir bak. Cevreni degistir, olmadi sehrini degistir, olmadi ulkeni. Olumlu gitmiyorsa uzulme demek ki hayirli degilmis diye dusun. Herkesle de evlenemezsin ki. Biri gelir butun dusunceni degistir.

Ben 36 yasindayim bu kadar telas yapmadim. :KK6: O kadar cok yanlis erkekle karsilastim ki, yanlis olacagina 'bay dogru' olsun diyorum artik.

Son düzenleme: 19 Nisan 2013
  8. 19 Nisan 2013
  9. akhenaton

akhenaton Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocaların kendilerine hayırları yok sana nasıl olacak

10. 19 Nisan 2013
  11. bibibella

bibibella Popüler Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1.420
    Ödül Puanları:
    113
    canım dua nın zararı yoktur tabiki ama öyle hacı hoca işlerine gerek yok bence kendin hep dua et yeterli başkalarından medet ummayın :KK34:

12. 19 Nisan 2013
  13. ahu_nur

ahu_nur ****Gülümse Kaderine**** Üye

Beğenileri:
    628
    Ödül Puanları:
    113
    İyi geceler canim kismet baglamasi diye birsey yoktur bunlarin hepsi uydurma para tuzagi isler,arkadaslariniz o tur hocalara gittigi icin mi acildi kismetleri tabiki hayir rabbim istedigi icin kismetleri bir anda karsilarina cikti bunuda hemen haciya hocaya baglarlar.

Tv de cok sevdigim bir hocadan da duydum kismet baglamasi yoktur kismet beklemesi vardir dedi seninde kaderinde birileri vardir elbette er yada gec karsina cikacaktir.

Dogum saati,nikah saati ve olum saatini hic kimse bilemez lutfen bu tur insanlara gitmeyin her zaman hakkinizda hayirli olani isteyin.

14. 19 Nisan 2013
  15. WOLFROG

WOLFROG Popüler Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1.006
    Ödül Puanları:
    113
    Kısmet bağlılığı diye birşey yoktur. Yalnızca size göre biri çıkmamıştır karşınıza. Bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşın, farklı yerler iyidir.

16. 19 Nisan 2013
  17. katiee

katiee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    benım bır arkadaşım vardı 29 yaşındaydı ve acayıp takılmıştı buna kısmetim bağlı falan hep söylenıyordu sonra hocaya gıtmiş tam hatırlamıyorum ama bunadenıze atılacak bişiler vermişti trdeki butun denızlerı dolaştı snaırım bırde sabun vermiş sabah akşam yıkanıyordu :KK9::KK9::KK9:

sonunda evlendı ama bence hocadan falan değil zamanı geldiğinden

18. 19 Nisan 2013
  19. pembikk

pembikk ღ Takdir-i İlahi ღ Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    Allahümme ya Müfettihal ebvab iftah lena hayral bab.

Anlamı: Ey kapıları açan Allahım Bize maddi manevi en hayırlı kapıları aç.

Nihat Hatipoğlu hayırlı kısmet olsun diye bu dua yı okuyun demisti bir programında... :KK34: