kısmetse 8ıncı denemem olacak ama nerde yapmalıyım kararsızsım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dojamoya tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : dojamoya
  1. dojamoya

dojamoya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oncelıkle herkese merhabalar aılenıze yenı katıldım.8 yıllık evlığim ve başarız 7 denem var tupbebekte tabı bu denemelerın yanlızca 4u transfere kadar gıttı 3ude yumurta gelışmedıği dıye ıptal oldu.benım sorunum yumurta rezervem az olması ve şu meşhur çıkolata kıstlerımın olması 3kezde açık amelıyatla temızledı tuplerım alındı ve şimdıye kadar en fazla 2tane embrıyo transferım oldu yanı 1 -2 yumurtam oluyor.tamam syı hıç onemlı değil 1tane olması yeter yeterkı yuce mevlam ona ol desın.butun denemelerımı hep aynı doktorda denedım bayramda başka doktora gıttım ve tedavıye başladık ama ılk hafta ıptal oldu yumurtam buyumedı ve kısmetse ben bu ay hastalandığımda gene başlamak ıstıyorum ama nereye gıtmelıyım kararsızımCADIARZU şunuda bılıyorumkı tedavı hep aynı yanlız şansımı başka yerde denemek ıstıyorum herkesden farklı bır ısım alıyorum arkadaşlar tecrubelerınıze ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım........

2. 25 Ekim 2008
  3. nbatur55

nbatur55 baldan tatlı can kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  4. 25 Ekim 2008
  5. LEAH

LEAH Finis coronat opus Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşım umarım bu son ve başarılı denemen olur.

Ben Acıbadem Kadıköy'de Dr. Deniz gökalp ile ilk mikro denememde hamile kaldım. Doktorumu da hastanemi de öneririrm

6. 25 Ekim 2008
  7. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım İnşallah bu kez başarılı, hayırlı bir netice alırsın,
    tedaviden önce bitkisel ürünler kullandın mı?
    ben bu siteyle tanışmadan önce 3 deneme yapmıştık
    buradan arkadaşlardan birçok bitkiler duydum ve tatbik ettim,
    çünkü artık son şansımdı,
    deneyecek gücüm kalmamıştı,
    4. denememe bu bitkileri kullanmak için 2 ay geç gittim tedaviye ve çok şükür
    hayırlısıyla 6 aylık hamileyim,
    istersen kullandıklarımı yazarım

8. 25 Ekim 2008
  9. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim de senin gibi yumurta rezervim düşüktü çünkü yaşım 39 olmuştu artık
    bu bitkilri kullandıktan sonra tedavi başladığında dr bu yumurtalık cevabına şaşırdı,
    ama ben bitkileri kullandığımı söylemedim
    dr lar pek taraf değiller çünkü,
    2-3 yumurtam oluşurken
    11 folikül oluşmuştu, ve 5 yumurta çıktı sağlıklı bunların 4 ü transfer edildi
    önce ikiz gebelik oldu ama şimdi bebişlerden biri kaldı
    İnşallah Rabbimin izni ile bebeğimi dünyaya sağlıklı bir şekilde getirebilirim

10. 25 Ekim 2008
  11. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun gerçekten çok uğraşmışsın, inşallah bu seferki mutlulukla sonuçlanır, Ayşenurun dediği gibi bitkisel tedavilerden de yararlan bence bu arada, ayrıca tedavilerini nerde olduğunu yazmamışsın, ben memorial veya bahçeci kliniğiyle görüşmeni öneririm açıkçası, ben onlarda yaptırmadım ama bu konuda en gelişmiş merkezler bunlar bence

12. 25 Ekim 2008
  13. dojamoya

dojamoya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize çok teşşekur ederım gosterdığiniz ilgı için kızlar.inşallah yakında doğru yerde başlarım tedavıme....:Saruboceq:

14. 25 Ekim 2008
  15. dojamoya

dojamoya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım oncelıkle teşekkur ederım ılgın için,Yuce mevlam sağlıklı bır şekılde meleğini kucağına almayı nasip etsın inşalahh..bıtkısel çok fazla bırşey kullanmadım bır ara aktarcıdan aslanpençesı ve hatırlayamadım bır karışım hazırladılar yumurtalamaya ıyı gelıyor dıye ama sonuç aynı şimdide ıncır kuru yapıyorum.ama bılgılerını ve deneyımlerını benımle paylaşırsan çok sevınırım..şunu anlayamadım eğer bıtkısel tedavıyı yaparsam aramı vermelıyım tedavıme...

16. 25 Ekim 2008
  17. nilay74

nilay74 Guest

Canim öncelikle hosgeldin. Insallah tedavin bu defa iyi sonuclanir. Ben bir ara istanbuldaki merkezleri arastirmistim. Gercekten hepsi iyi calisiyor. Kendi tecrübem yok, biz burada bir dafa daha denemek istiyoruz, olmazsa umut tüp bebek merkezine gidecegiz. Bir arkadasim tavsiye etti.

Allah yardimcin olsun canim.

18. 25 Ekim 2008
  19. dojamoya

dojamoya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ılgın için teşekkur ederım.tupbebek denemelerımı bahçelıevler medıcanada denedım sonra doktorum medıcal parka geçti ve enson jınemedde denedım şimdide kararsızım dediğin gıbı memorıal olabılır yada eskı doktoruma donebılırım bıraz sacma olabılır ama doktorum benım herşeyımı bılıyor tum amelıyatlarımı o yaptı ama şans Latıf Küpelioğlu belkı duymuşundur hakkımında hayırlısı olsun .. kımsesın kucağı boş kalmasın inşallahhh:Saruboceq: