KİŞNİŞ

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nurtanesi_16 tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nurtanesi_16
  1. nurtanesi_16

nurtanesi_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar biliyorsunuz biz birçok bitkisel kür denedik ama sonuç alamadık(keçiboynuzu kürünü bile uygulamıştı eşim)
    Tam vazgeçmiştik ki eşim kendi isteğiyle keçiboynuzu kürüne yeniden başladı..Ayrıca kişniş almış yemeklere koymamı istedi iyi geliyormuş sperm arttırıyormuş
    paylaşayım dedim kişnişi kullanan var mı daha önce?
    bugün televizyonda da kişnişin özellikle safrakesesine karşı çok iyi olduğu söylendi
    bunu da paylaşayım dedim
    bu arada sıcaklar oldukça arttı marmara bölgesi alev alev yanıyor bugün ve bir hafta boyu devam edecekmiş
    bu aylarda da sıcaktan sperm sayısında azalma görülebiliyormuş
    hani tüpbebek denemesini baharda falan yaptırmak daha fazla sperm bulunmasını sağlayabilirmiş bunu duydum bunu da paylaşmak istedim
    biz sadece HAVUÇ KÜRÜ nü denememiştik kış gelsin onu da deneyeceğim çünkü kuzenim havuç kürü kullanmıştı tüpbebekle bile umutsuzluktan normal yolla bir bebeğe kavuştular:))
    onların mucizesini biz yaşar mıyız bilmem ama herhalde ben böyle bir mucize yaşasam heyecandan düşürüveririm bebişimi:CüvCüv:

not:üst üste misafirlerimiz geldi ve birbirinden yaramaz çocukları vardı..adeta işkence gibi anne babalarına:jeyyar:.. valla dedik acaba biz hayatımızın kıymetini mi bilmiyoruz yaa..mis gibi başımız kulağımız rahat sakinCADIARZU
    çocuksuzluk da pek rahatmış canımm..onları görünce anladımkafamçokkarıştınaniknanik

2. 18 Ağustos 2008
  3. nurtanesi_16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kişniş hakkında bilgisi olan yok mu?

4. 18 Ağustos 2008
  5. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kişnişte sonuçta baharat ve biliyorsun baharatların egzotik özellikleri var bence faydalı olabilir dene tadı kötü degildir

6. 18 Ağustos 2008
  7. nurtanesi_16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    EVET deneyeyim aldım kokusu o kadar da fena değil..