kist oldugu halde, tüp bebek tedavisine baslayanlar var mi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaslar cok caresizim :uhm:
    aceba kist ola ola tedaviye baslayan doktor var mi?
    Kistler hamileligi önlemiyor mu? CADIARZU
    Cevap verirseniz sevinirim.

2. 15 Mayıs 2009
  3. handan1976

handan1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım valla benimde kist,tim vardı ben 2 ay bekledim dok tedaviye başlamadı gecen ay gittigimde yok olmuştu eger hala orda dursaydı alacaktı.dok kisti alsaymış aslında iyi olurmuş belki senin hamileligine bir zararı yoktur kistin.

4. 15 Mayıs 2009
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    normalde kist varken tedaviye başlamıyorlar ya kistin gecmesini bekliyorlar ya da olmadı kisti aspire ediyorlar

6. 15 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

sagolun canim,
    zaten bana da garip geldi, ben almanyada ilk denememizi yaptirdim. Ve kist oldugu halde dok basladi.(herhalde maksatlari sadece para idi)
    9 yumurta aldilar ve 5i döllendi. 2sini blasto olarak yani 5.günü transfer ettiler ama maaaaleseffff tutmadi......
    oyüzden artik bu klinikte asla yaptirmam. Simdi 2. denememiz icin bir merkez ariyorum ve buldum galiba....
    Bürüksel tüp bebek te yaptirmayi düsünüyorum hayirlisiyla.... Allah´im bütün bebek isteyenlere insallah bu duyguyu nasip eder.

8. 26 Mayıs 2009
  9. edaamm

edaamm Guest

canım ya yumurtalıklarındamıydı kist bende cıktı ama doktor dogum kotrol hapı verdı bır ay kullancam haziranda başlayacak şimdi tedırgın oldum acaba sakıncası olurmu

10. 18 Haziran 2009
  11. tugican

tugican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kist olduğu halde tedaviye başlanıldığı takdirde bebekler kaybedilebiliyor. o yüzden öncelikle kistin tedavisi. zaten 1 ay içinde yok oluyor endişelenmeyin.

12. 19 Haziran 2009
  13. SELENSU

SELENSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bahsettiğiniz kistler basit kistmi, bende çikolata kistleri var her iki yumurtalığımda ve kaybolmuyorlarda, ama bu şekilde tüp bebek tedavisine başladık,tutmadı ve doktor yine bu şekilde başlayacakmış tedaviye.

14. 7 Temmuz 2009
  15. nuresim

nuresim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende de kist var ve bir türlü geçmedi.doktor başlarız tedavi sırasında sorun oluşturursa boşaltırız dedi,bakalım artık

16. 7 Temmuz 2009
  17. fanita

fanita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kistin olupta tedavi başlatmıyorlar ama inatçı bişeyse ( ilaçla gitmediyse ) yumurta toplamada aspire ediyorlar.