Kisti olanlar belirtilerini paylasabilirler miii?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ssheker07 tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ssheker07
  1. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaslar ya kistin belirtlileri neler?ne gibi sikayetlernz oldu_???en önmli belirtisi kahwerengi akıntıymış galiba...ama kesin bilmiyorumm..we benim 4 gündür koyu kahwerengi akıntım war adet olmam gerkrdi ama olmadım..en son haziran 28 de adet oldum (ama normalde 5 haziran olmam gerekirdi o da 23 gün gec oldu ) we ondan sora olmadımm =( acaba kist mi war bnde :sinifsinif:

2. 5 Ağustos 2009
  3. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    pko ise kist belirtileri
    regli gecikmesi
    tüylenme
    hormon bozukluğu

diye biliyorum ben dr git istersen bi kontrol ol

4. 5 Ağustos 2009
  5. a.sahin

a.sahin annen seni bekliyorrrrrrr Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

6. 5 Ağustos 2009
  7. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    cok cok gecmiş olsun inş en kısa sürede hamile kalırsın e allah sana saglıklı bi bebiş werir opuyorumnanaktan bnde suan yaz okulundayım o yüzden doktora gidemiyorum haftaya bitince okulum gider gitmez doktara gidicem..bazı dönemlerde adet gecikmesi normalmiş ama beni korkutan bu kahwerengi akıntı :gitme: sanki yumurtalarım da bu akıntıyla atılıyo...ayrıca bayagı da koyu kahwerengii... bi ara bnde kullandım dogum kontrol hapını adet düzenszligi için ama asırı derecede kilo yaptı bıraktımmm.. :uhm:

8. 5 Ağustos 2009
  9. a.sahin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm sana da geçmiş olsun inş.önemli bişey değildir walla bende evlendiğimden bu yana 18 kilo aldım ddoğum yapmadığım halde brden sigarayı bırakmak evlenince çalışmamak ve doğum kontrol hapınında sanırım etkisi oldu çok kilo aldım tabii yaşanılan bazı streslerde olunca ister istemez o tarz akıntılar olur heralde bendede bi ara vardı öyle akıntılar ama şimdi sarı renginde oluyor bende sürekli akıntı var

10. 5 Ağustos 2009
  11. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    yasmin kullanıodum ben o cok kilo yapıomuş ama bi de diane35 warmış onu tawsiye etmişlerdi yan etkileri en az olan oymuş..ama bn kullanmaya cesaret edemedm yaaa.54 kiloydum 6 ayda 65 kilo oldum 3 aydır 5 kilo werebildim ama daha da wercem yaaa..18 kilo da ciddi bi artış sen rahatsız degil misin kilondan.bn zayflamak için neler denedim elma kapsülü falan kaydirigubbakcemile2

12. 5 Ağustos 2009
  13. a.sahin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 kere yasmin kullandım bi kere de başka bi marka kullandım ondan sonra hep diane 35 verdi doktorum verrdi bana hmde ne rahatsızım ama boy olduğu için kilom fazla belli olmuyor walla kıyafetlerim pek olmuyor artık inat ettim tekrar 60 kiloya düşcem inş.ddua et şuaan 4 kilo verdim 74 kiloyum şu tv lerde satılan mekik aleti var ya ab rocket ondan aldım spor yapıyorum apple 30 aalcam ben nette araştırdım herkesin tek memnun olduğu zzayıflama hapı bu

14. 6 Ağustos 2009
  15. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    Sewgılı arkadsımm benım kardesımde yumurtalıkların da kıst wardı duzenlıu kontrollere gıdıyordu 12 cm dı yumurtalıklarda bı anda bı hafta ıcınde 20 cm oldu gunden gune buyudu agrı kasılma sık ıdrara cıkma adet duzunsızlı gbı seler dı sıkayetlerı nse 12 cm den 20 cm olunca hemen acıl amleyata alıdı duzenlı kontorl gıt aksatma bıde emın dılm ama sıtede duzenlıu ıbrahım saracoglunun sagon kurunu deneyen arkadsların cogu kıst ws bu tur rahslızkların bellı bı surede kayboldunu soyluo sogan kurule

16. 6 Ağustos 2009
  17. a.sahin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla soğan kürünü denemektense herşeeyi yaparım miğdemi mahvetti içemedim benimde tanıdıklarım yaptı hepsi normale döndü.bugün smear sonuçlarımı aldım çok şükür tertemiz çıktı küçük bir iltihap dışında

18. 6 Ağustos 2009
  19. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    JANIM BENIM COK SEWINDIM YA WALLA HADI GECMIS OLSUN BALIM ILTAPI TEMIZLEMEK ICIN ADA CAY IC SABAH KAWALTIDAN SONA BIDE AKSAM YATARKEN CIWAN PERCEMI PAPATYA WE DEFNE YAPRA AYNI GR AL KARISTIR HEPSINI IC COK ISE YARIOO BAK GOR ILATP BI HAFTADA TEMIZLIOOO a.s