Kisti olup Ameliyatsız hamile kalan var mı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Zuzuca tarafından 4 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Zuzuca
  1. Zuzuca

Zuzuca Guest

merhaba,
    2 ay önce öğrendiğim 3 cm lik çikolata kistimle hamile kalmaya çalışıyorum :) Kalabilen var mı? Nooooolur yazın bişi yaw..:1no2:

2. 4 Aralık 2007
  3. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım imkansız değil

ama sorun sadece kist ile bitmiyor

yapışıklık var mı varsa etrafı ne kadar etkilemiş?
    rahim içi kalınlık ne kadar
    eşinin değerleri

kanallar açık mı felan

ama sadece kistle imkansız değil diğer sorunlar da bulunmalı

4. 5 Aralık 2007
  5. beyzam22

beyzam22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı sorun görümcemde var biz de dün öğrendik üstelik iki tarafında yumurtalıkları birbirine yapıştırmış doktorlar bu şekilde hamile kalmicanı söylüyor. hemen tedavi edilmesi gerektiğini kanser riski taşıdığını söylediler şok olduk bizi ankaraya sevk ettiler şimdi oraya gidicez inşallah kötü bişey yoktur korkuyoruz bildiğimiz bu şekilde hamile kalınamadığı Allah yardımcınız olsun

6. 5 Aralık 2007
  7. Zuzuca

Zuzuca Guest

benim kistim sadece sol tarafta sağ taraf temiz ama kan testi yaptılar bana (kanserojen bişi var mı diye) CA diye bir test var.. değerlerim çok az yüksek çıktı doktor da yapışkanlık olabilir dedi.. işte 3 ila 6 ay zaman tanıdı aksi halde şu çubuklarla yapılan laporoskopi sanırım, ameliyattan yapacaklarmış :1no2:

8. 5 Aralık 2007
  9. Zuzuca

Zuzuca Guest

bu arada sizinkilere de geçmiş olsun inşallah yapışkanlık ya da fazla bir büyüme yoktur..

10. 30 Aralık 2007
  11. satiye

satiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benbede vardı 2 sene çnce hamile kaldım bebekle birlikte oda büyüdü ve sezaryanla hem bebek hemde kist alındı olabiliyor yani

12. 30 Aralık 2007
  13. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bendede çikolata kisti vardı ameliyatla aldılar canım ozaman doktor bu şekilde hamile kalınamayacağını söyledi ben acile gitmiştim rahatsızlanmıştım baya acil ameliyata aldılar yumurtalığımın tekini de aldılar sanada geçmiş olsun biran önce tedavisine bak sonra çok zor oluyor

14. 12 Ocak 2008
  15. GOKDENXIXZZ

GOKDENXIXZZ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Satiye Merhaba Kistin Tedavin Hakkinda Bilgi Verirmisin

16. 12 Ocak 2008
  17. satiye

satiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım baya ıluyo benimki bende 2 çocuk istemiştim 1 sene olmadı bebek doktora gittim kist oldugunu söyledi bu durumda bebek olmucanı söyledi ama genede bi deneyelim dedik nerdeyse onun üzerinde 2 sene geçti ben artık olmaz gözüyle bakıyodum ama oldu işte bebekte büyüdü kistte büyüdü ikisini bir aldılar iste sag yumurtalıgıma yakınmıştı baya

18. 12 Ocak 2008
  19. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86

canım ben sana mutlaka tedavini ol derim boşa zaman kaybetme bende endoluydum ileri evrede tüm barsak ve yumurtalıklarımı sarmıştı sırf bu sebepten 2,5 yıl çocuk sahibi olamadım ca 125 testimde oldukça yüksek çıkmıştı iyi bir hekimle laporoskobi oldum ve laparoskobiden 6 ay sonra hamile kaldım şu anda 5 aylık hamileyim,geçmiş olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.