Kistim 9 cm olmuş :(

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sunset tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sunset
  1. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi günler aytun hanım, benim çikolata kistim vardı haziran ayında usg çektirmiştim kistin boyutu 64*71*87 olmuştu o arada dr izinli idi şimdi dr geldi ve gittim ameliyat diyor usg çektirelim dedim gerek yok diyor böyle olur mu? birde diyor ki 9 cm olmuş kistin pek anlamadım açıkçası kafam çok karışık. bilmiyorum kistimle. usg den önceki adetlerim düzensiz oldum=31 mart- 28 nisan- 9 haziran şeklinde oldum. daha sonra 7 temmuz- 8 ağustos oldum. ama mart-nisan ve haziran dönemlernde karımda şişlik falan ve ağrı oldu. şimdi bayağı şişlik azaldı ağrı falanda yok. ne yapmamı önerirsiniz. yeniden usg çektirsem diye düşünüyorumbilmiyorumkismile

2. 29 Ağustos 2010
  3. bed0ykum

bed0ykum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende PKO hastasıyım we 9cm kistim war.. zararsızmış ilacla tedavi edicez dedi ilacım bitmesine 9gün war.. sonra ultrasona gidicem kücülme warmı die kontrole..ama korkuyorum we bu hastalık ömrün boyunca benimle olacak sanırım öyle okudum hiç geçmiyormus :KK43:(alsanaalsanasmile :çok üzgünüm:

4. 30 Ağustos 2010
  5. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sanada geçmiş olsun.benimki çikolata kisti.pko değil.bildiğim kadarı ile ikisi farklı hastalık oluyor.inş ikimizde iyileşiriz.gerçi benimde bu hastalıktan kurtulma şansım yok bırak artık yakamı çikolata kistiiialsanaalsanasmileyasakkelime

6. 30 Ağustos 2010
  7. bed0ykum

bed0ykum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynenn yaa.. bırakın yakamızı.. :eek:klava:insallahh iyileşiriz canımm.. gelişmeleri yazarım..

8. 31 Ağustos 2010
  9. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım bende sonucu yazarım inş birbirimize iyi haberlerimizi yazarız:kahve::Saruboceq: