Kitap Gününde Olanlara Duyurulur!!!

Konusu 'Kitap Günü' forumundadır ve zzeyy tarafından 9 Aralık 2006 başlatılmıştır.

9 Aralık 2006
    Konu Sahibi : zzeyy
  1. zzeyy

zzeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben kitabı bitirdim. (Kızıla Boyalı Saçlar) En kısa zamanda Kitap Kurdu / Kitap Günü Kasım Tartışması'na görüşlerinizi yazmaya başlayın. Sıradaki arkadaşın da en kısa zamnda kitabını önermesini bekliyoruz. (Çakıl önerecek bu ayki kitabı.)
    Sevgiyle kalın dünyanın en güzel kitap kurtları...

nOT :LÜTFEN BİTİRDİĞİMİZ KİTAP HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BURAYA DEĞİL YUKARIDA VERDİĞİM YERDE PAYLAŞIN.

2. 10 Aralık 2006
  3. zzeyy

zzeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bekliyorum cevaplarınızı. Ne yaptınız ne ettiniz yazın. En azından mesajı gördüğünüzü belli edin yavvv. :)

4. 10 Aralık 2006
  5. pegasus

pegasus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben kitapla ilgili fikirlerimi baştan yazmıştım zaten tekrar gözden geçirmeyi bile kaldıramadım ben bu kitabı beğenmedim

6. 15 Aralık 2006
  7. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende yazmıştım daha önce topicde. bende beğenmedim.
    senin fikrin nedir?

8. 20 Aralık 2006
  9. pegasus

pegasus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yaa aralık kitabına ne zaman başlıcaz artık yazsanız diyorum yani

10. 21 Aralık 2006
  11. zzeyy

zzeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet pegasus bence de. Aslında arkadaşlara kırgınım çünkü hiç takip ettikleri veya iilgilendikleri yok. Sıra çakılda mesela ne kitap adı verdi ne bir yorum yazdı. sadece o değil KİTAP GÜNÜ KASIM TARTIŞMASI hala yorumsuz duruyor. Kimsenin baktığı yok ki. Ben Kızıla Boyalı Saçlar'ın üzerine bir buçuk kitap okudum. Çünkü hala yeni kitap adı gelmedi. ve görüşler de yazılmadı.

12. 22 Aralık 2006
  13. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba

Ne tür kitaplardan hoşlandığınızı bilmiyorum ama sizlere son okuduğum birkaç kitap tavsiye edebilirim.

Piraye -Canan Turgut
    Eroinle Dans -Canan Turgut

bu iki kitapta benim ve önerdiğim arkadaşlarımın çok hoşuna gitti. Anlatım o kadar akıcı ki kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Konularından bahsetmemi isterseniz daha sonra buraya yazabilirim.

Ayrıca polisiye severler için Ahmet Ümit 'in Kavim ini ,yada Leyleklerin uçuşu -Jean-Christophe Grange 'yi tavsiye edebilirim.

Bunların dışında çerezlik bir şeyler istiyorsanız Aşka Şeytan karışır-Hande Altaylı olabilir.

Yok biz daha ciddi şeyler istiyoruz derseniz Gazi ve Fikriye --Hıfzı Topuz u ya da Latife yi okuyun derim. Yada Yüzyılın Aşkları-Can Dündar

Bir de henüz alıp ta okumadığım ama arkadaşımın okuyup beğendiği 3. Derece -James Patterson var.

Şu anda kavim den sonra Ahmet Ümit'in Beyoğlu Rapsodisi'ne başladım ancak yorum yazmak için çok erken diye düşünüyorum.

Bu arada Leyla'nın Evi -Mutluluk Zülfü Livaneli ve Cemreye Hüzün Düştü-Hasret Birsel beğendiklerim arasındadır.

14. 22 Aralık 2006
  15. pegasus

pegasus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    zeyy canım aralık ayını geçiyoruz ocak ayındaki arkadaş kitap ismini versin hatırlatırsan sevinirim ben fazla giremiyorum girdiğim zamanlarda da direk bu topici açıyorum bende başka kitap okudum bu arada eğer ocak ayıda duyarsız kalırsa birimiz verelim bir kitap ismi devam ederiz

16. 25 Aralık 2006
  17. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende aralık ayı için beklemedeyim. nete çok sık giremedim bu aralar ama açınca ilk buraya bakıyorum. bu kez polisiye bişeyler olsa diyorum. mesela bir GRANGE hiç fena olmaz.
    ayrıca bende Ahmet Ümitin Kavim adlı kitabını okudum ve çok beğendim. Türk edebiyatında polisiye pek nadir yazılıyor, o açıdan Ahmet Ümit bu dalda en iyi yazar diyebilirim. tavsiye ederim, en azından bizim insanımız olduğundan bizim dilimizden anlıyor ve kitapları çok kolay okunuyor.

18. 25 Aralık 2006
  19. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kitap gününüzde değilim ama Kavim gerçekten güzel. Ayrıca GRANGE ın Leyleklerin Uçuşu adlı kitabı da epeyce sürükleyici.