Kitap tavsiyeniz??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BaBy_LoVe tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : BaBy_LoVe
  1. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hamilelik döneminde okuduğunuz ve tavsiye edebileceğiniz bir kitap varmı??CADIARZU
    Benim çok kafam karıştı hangisini alıp okumalıyım sizce..:kahve:
    Hem başarılı çocukgamyoncuiremsu,hem sağlıklı:KK46:,hem otoriter bir anne baba olmak için:eek:klava: ne tür kitapları tavsiye edersiniz??
    Bende eşimde örenk bir anne baba olmak için şimdiden araştırma yapıyoruz,malesef :sm_confused:internet çok yeterli değil o yüzden baş ucumda mutlaka bir rehber istiyoruz..
    Hem bana hem eşime yarayacak olan ,0-3 yaş arası bir kitap önerirseniz çok mutlu olurum..boshayallersmile

Şimdiden teşekürederima.s.

2. 10 Şubat 2010
  3. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yani bebek bakımıyla ilgili dr erhan ateşin kitabı var benonu okuyorum bayağda yararlı adama muayene olmak mümkün değil barim kitabını okuyayım dedim tavsiye ederim..

4. 10 Şubat 2010
  5. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Elif Ilgaz ve Dr. Arda Lembet' in 30'lu &40' lı yaşlarda gebelik adlı kitabı okuyorum, arada bir de Anne Adayları Nasıl Beslenmeli? isimli hamilelik öncesi ve sonrası beslenme rehberine göz atıylorum bunların her ikiside alanında türkce yazılmıs tek eser, onları bitirincede ebeveynlik cüzdanı isimli bir kitap aldım, eşlerin birlikte okumaları gereken bir kitap, ebeveynlik üzerine cok farklı bir yaklasımı var, inşallah ona başlayacagım...

6. 10 Şubat 2010
  7. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekür ederim kızlar mutlaka tavsiyelerinizi gözden geçiricem..
    eminim çok eğitici kitaplardır..
    Diğer sitelerde hep bu konu işleniyo ama malesef bizim k.k de pek kitap okunmuyo galiba ..ona üzülüyorum..
    daha bilgili,kendine güvenen çocuklar yetiştirmek hepimizin amacı oysa..
    Tekrar SAĞOLUN

8. 10 Şubat 2010
  9. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Baba gibi yar olmaz,
    ve
    doğumdan 21 yaşa sevgiyle disiplin ... çok istifade ettim halada ediyorum..

10. 10 Şubat 2010
  11. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak bunları hiç duymadım araştırıcam mutlaka..olmadı bir gün özellikle kitapçıya gidip okuyacam tek tek..çoğu kişi hayal kırıklığına uğruyolar mesela..

sizede ben birkaç tane önereyim en çok satılan ve tercih edilen kitapları..ben okumadım ama araştırdım ve mutlaka alıcam..
    BAŞARILI ÇOCUK
    ANNE BABA EĞİTİMİ..
    GERÇEKTEN BENİ DUYUYORMUSUN....kitapları..
    bunları okuyan varmı aranızda aceba???
    çoğu kişi şiddetle tavsiye ediyo herkezin düşünce yapısına uyan bir kitapmış...

12. 17 Şubat 2010
  13. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben geçenlerde çok araştırmama rağmen gittim bir kitap aldım ETKıLı ANNE BABA EĞıTıMı diye,ve hiç memnun kalmadım..tamam kitap güzel ama çocuklarla ilgili iletişimi nasıl kuracağınızdan bahsediyo ve bir konu çok uzatılmış ve siz okumaktan sıkılıyosunuz..
    SONRA ONDAN MEMNUN KALMAYINCA BENDE ASIL EN ÇOK SATILAN(ki ben almak istemiyodum güya herşeyden haberim varmışcasına) meğerseee okadar güzel bilgiler varki her anne adayının ve babanın başucundan eksik etmemesi gereken bir kitap .size şiddetle tavsiye ediyorum .A dan Z 'ye herşey aklınıza ne geliyosa..BEBEĞıNıZıN ıLK YILINDA SıZı NELER BEKLER...çok güzel gerçekten sabırsızlıkla okuyorum hersayfasını..

14. 18 Şubat 2010
  15. d.dilek

d.dilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hamilelik sürecinde yararlanmak için : Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler ben son derece faydalandım her soruma cevap veren bi kitap tavsiye ederim. Doğum sonrasında da faydalanabileceğimiz serinin devam kitapları mevcut.

16. 18 Şubat 2010
  17. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de Arlene Eisenberg kitaplarından bebeğinizi beklerken sizi neler bekler kitabını okuyorum tavsiye ederim oldukça faydalı bir kitap,devamında çocuğunuzu büyütürken sizi neler bekler var ,ona devam edicem.

18. 18 Şubat 2010
  19. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekürederim kızlaaaar..
    bende sizin dediğiniz kitabı okuyorum gerçekten çok faydalı..inşallah diğer annelerede ışık oluyoruzdur.
    herkeze hitap ediyo.yani çok mantıklı şeyler.
    ister emzime ile ilgili ister biberonla ilgili bütün gerçekler var..doktor seçimini nasıl yapmamız gerektiği deee..
    ben çok memnunum hiç elimden düşürmüyorum.ansiklopedi gibi taşıyorum koca kitabı yanımda:))))

Tekrar teşekürederim sağolun:asigim::enbuyukkk: