kıvırcığım ve saçlarımı çoooooooook seviyorum:D

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve nermincik tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nermincik
  1. nermincik

nermincik Guest

yaa arkadaşlar neden hep şikayetçiyiz ki...ben de bu seneye kadar haftada iki üç kuafördeydim...sonra düzleştirici aldım falan filan...mahvettim saçlarımı ...

denemedim bile dalgalı saçı...taki bu seneye kadar...şimdi hep dalgalı kullanıyorum ve herkes çoook yakıştırıyor...inanın dalgalı saçlı olmak ayrıcalık...

biz fönle düzleştirebiliyoken düşünsenize düz saçlılar o zahmetli işlemleri yapmadan dalgalı olamıyorşakkıdı

hehe mutlu olalım saçlarımızla diye yazdım...öpüldünüzzzzzzzzzŞeniz

2. 5 Nisan 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    E yakışıyor ki Allah yaratmış değil mi?
    ınsanın yüzüne en çok giden orjinal saçıdır bence.
    Arada değişiklik hoş olur tabi ama kendini sevmek de güzel birşey.
    Allah bozmasın saçlarınızla muhabbetinizia.s

4. 5 Nisan 2009
  5. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Bende aynen kıvırcıkların çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Düz saçlılar nasıl özeniyor bize, biraz dalga vermek için nasıl uğraşıyorlar. Kıvırcık saçın insanı en yoran tarafı taraması bence, ben tararken çok ağlamışımdır, açamadığım dolaşmış saçı çok kesmişimdir. Ama yine de çok seviyorum saçımı.
    Ben oldum olası barışığımdır ve nadiren fön çektiririm. Düz saçıda ne be kendime yakıştırıyorum ne de etrafımdakiler. Benimle özdeşleşmiş bi kere...yaşasın bonus kafalar

6. 5 Nisan 2009
  7. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.183
    Ödül Puanları:
    188
    Kıvırcık saçları sevmekte fayda var.
    Ben hayatımın ilk 30 yılı sağa sola uçuşmasın, darma dağın durmasınlar kabarmasınlar diye uğreşarak geçirdim. Ama onlar yine kafalarına göre takıldı. Son 10 yıldır aldırmıyorum eskisi kadar. En iyisi bu hallerini sevmek, en azından durumu kabullenmek. Üstelik eskiden bu kadar ürün yoktu, kıvırcık saçlar için Jöle köpük briyantin dışında. Şimdi oooooo bi dolu
    Bu arada dün kerastase bainoleo-curl (şampuan) ve oleo curl (maske) aldım. ınşallah daha efendi olacak artık buklelerim.....

8. 5 Nisan 2009
  9. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben sevemedm bi türlü ya :KK70: çünkü her zaman aynı şekli almıyor. bi gün güzel duruyosa ertesi gün o şekil durmuyo gibime geliyo :KK43:
    diyorum bugun çok güzel seviyorum saçımı ya diyorum( belkide kandırıyorum kendimi bilmiyorum) ertesi gün yıkıyorum köpüklüyorum aman allahım bu ne diyorm :KK43:
    kendim gibi saçımda dengesiz:))

10. 5 Nisan 2009
  11. nermincik

nermincik Guest

şşşş sevmedim falan yok...seviyosunda farkında değilsindir:lepi:

düz olsaydı görürdün sen:mymeka:

12. 6 Nisan 2009
  13. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kız keşke olsada görsemm hehe:))

14. 6 Nisan 2009
  15. nermincik

nermincik Guest

bak heleee.dd

16. 7 Nisan 2009
  17. LobelyAAA

LobelyAAA Alejandro Alejandrooo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN de buklelerimi çok seviyorm en son fön çektirdiğimde saçımı yaktılar resmen buklelerim biraz inceldi fön çektirmiyorum artık çok düz saça özlem duyarsam postiş takarım diyorum naniknanik ama saçlarım parlak görünsün istiyorum şimdi bakımlara falan başladım kuru bir görünümü sevmiyorum acaba bu parlak görünüm doğuştan mı ya :sm_confused: kızlar siz ne düşüyosunuz ? ne yapmalı

18. 7 Nisan 2009
  19. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.183
    Ödül Puanları:
    188
    Kıvırcık saçın düz saç kadar parlak görünmesi imkansız, bunu da kabul etmemiz gerek.
    Neden dersen, ki diyorsun eminim. Işık düz pürüzsüz zeminde zeminde, tam olarak yansır. Ama kıvırcık ve hareketli saç ışığı kırar, aynı şekilde ışıltı görünmez.. Aynanın camın parlak görünme sebebi budur. Liseden kalan fizik bilgim, idare edin, daha fazlasını söyleyecek genç arkadaşlar vardır mutlaka. Yanılıyorsam düzeltsinler ya da düzeltmesinler ben böyle şekilde kendimi avutmaya davam edeyim a.s