Kıvırcık saça nasıl bir saç kesimi gider?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar kıvırcık saca hangi kesim yakışır benim sacım uzun ve kıvırcık ama dalgalı kıvırcık eylülde sacımı kestircem kıvırcık saca hangi kesim gider yardım edermisiniz bana katlı kesim istiyorum acaba olurmu

2. 9 Eylül 2008
  3. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kıvırcık saçlarda katlı kesim güzel durur ve kıvırcıkların şekillenir ama kesinlikle çok kat attırma 2-3 kat yeterli olucaktır yoksa kabarır -kendimden biliyorum-

4. 9 Eylül 2008
  5. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya sınıfımdan bi arkadasım var bukle bukle sacları bide simsiyah kendiside esmer güzelidir zaten.. sacları kıvırcık ve hep omuz hizasıyla cene hizası arasında tutuyo boyunu cokta yakısıyo...

6. 9 Eylül 2008
  7. hazalkumsal

hazalkumsal Guest

Bence fazla kestirmesin. Omuz hizası iyi. Kıvırcık saç her zaman avantajdır. Çünkü enderdirler. Bence katlı kestirmesin. 2 kat bile olsa kabarıyor.

8. 9 Eylül 2008
  9. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dümdüz kestirirsen çok kalın görünür az kat attır aralardanda seyrestirebilirsin saçların kalın telliyse.

10. 9 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ya cok sacım var benim normal kestirsem düz gibi durucak bende katlı istiyorum ama katları uzundan başlıcak sacımı kısaltırmıcam fazla zaten. omuzlarımın biraz aşağısı olucak

12. 22 Mayıs 2011
  13. standbyme9

standbyme9 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle katlı olmalı. Düz kesilirse hem bukleler belli olmaz hem de fazla kabarır. kıvırcık saça kat gerek

14. 22 Mayıs 2011
  15. arf

arf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende katlı kestirmeni önermiyorum bu defa katın başladığı yer fazlasıyla kabarık olucak ve bicimsiz durucak en güzeli oval yada düz kullanmak kıvırcık arkdşlarım var ordan biliyorum ve katlı olmaz diyorum benim fikrim bu yönde....

16. 26 Mayıs 2011
  17. NazNiran

NazNiran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her türlü saç kesimini uyguladım ama bende kat kesimi diyenlere katılıyorum. Bir tek kabarmadan ve şekil verecebileceğin bir kesim.