Kıvırcık saçım gerçekten çok mu kötüü :(

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve pLnLp tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pLnLp
  1. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim doğal saçım bu kızlarr:kızgın: düz olmasını çooooooook çoook isterdimm ama Allah böyle yaratti bikeree:Saruboceq: benim sorunum kıvırcık saçımı hiç demiyim de fazla kullanmadığım için gören herkes şaşırıyoo :KK43: çünkü ben full saçımı düzleştiriyorum ben bildim bileliiisositososito saçımın lüleleri bozuldu bayağı yandı mahfoldu:kızgın:

bu halde dışarı çıkınca sanki herkes bana bakıyo gibi geliyoo:sm_confused: yürüymeiyorum resmen takıntı yaptım bi kere:1closedeyes: bugünde okula ilk defa böyle bonus gittimmmm sırnaşık şey 2-3 kişiii eski hali çok güzeldi dedi benim moral 000000sositososito artık fön çekmek istemıyorum saçım biraz kendi haline gelsn:1closedeyes:

çok mu karışık duruyolar?? her yöntemi denedim :bbo: saçımın kıvırcıklarını ancak bukdr kurtarabildimmm CADIARZU buklelerimi daha güzel daha düzgnn nasıl yapabilirm ki :kızgın:

en sonunda sıfıra vurcam kafamı:dance:

resmleride buraya koymak için çekinmemiştim aslında ama nasip burayaymışsenağlama

Son düzenleme: 3 Mart 2009
  2. 13 Şubat 2009
  3. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    benim saçımda kıvırcık amasen neden bu kadar taktım kıvırcık güzel durmuş benimki senden daha kabarık duruyo hatta ben daha çok kabartırım seviyorum bence doğallıkta güzel biyerde

4. 13 Şubat 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yuvarlak bir yzun var kivircik gayet de yakisir ama bence rengi konusunda ben tereddutte kaldim daha koyu bir renk olsa kivirciklarin daha cok yakisir.
    bence gayet guzeller dustan sonra kremle birak biraz toparlasin saclarin kendisini.

6. 13 Şubat 2009
  7. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ama beni kimse böyle görmeye alışmadıki insanın bakışları snaki kötü olmuş düşüncesine sürüklüyoo:kızgın: düz saça çok özendiğimden kıvırcık saça alışmak çok zor olucak:a015:

Rengi mor du ev ortamalrında fln koyu mor gibiydi ışık altında mosmorrr sositososito yaşıma hiç gitmedi bu renk berbat bi seçim biliyorumsenağlama ama boya aka aka böle bi hal aldı normal saçım kumraldı zaten sositososito sabunla akıtmaya calışıyorum vallakaydirigubbakcemile3

elidorun saç bakım onarımı kullanıyorum o düzelltti birazz o iğrenc goruntuden bu hale geldii bunada şükür:Saruboceq: bide bu resmlerde sçaımda köpük var oda kabarttı biraz sanırm süprizzzzz

senağlama

8. 13 Şubat 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    nesi kötü canım benim:uhm:

mis gibi iştea.s

sana da çok yakışmış,ben çok beğendim:nazar:

10. 13 Şubat 2009
  11. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Saol yaaa bi tek siz moral verdiniz :çok üzgünüm:

bana göre bu saçın her tarafı kötüüfisfisfis

artık bonus bi sekilde dolascam baska carem yokkafamçokkarıştı

:1hug::1hug::1hug::1hug:

12. 13 Şubat 2009
  13. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim saçım fön çekmeyince inan seninkinden kötü duruyor.yapısı öyle kalın ve asi

fönsüz olunca açık bırakamıyorum,topluyorum o yüzden.bakımsız görünüyor

işte böyle ormandan kaçmış gibi hissediyorum kendimi tatlım.kıymetini bil saçlarının:teselli:

14. 13 Şubat 2009
  15. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende saçıma fön çekmeyince topluyodummm kaydirigubbakcemile3

ama gercekten saçların bnce dediğin kdr değil şahsen bende o saçlar olsa düz niyetine kullanırdım Şeniz

:teselli:

16. 13 Şubat 2009
  17. Elis

Elis Guest

kiz ben her sabah yarim saat saclarim boyle olsun diye ugrasiyom ,senin dedigine bak,,kiymetini bil ,ne guzel iste,,kimseyi takma,ne derse desinler,bence cok guzelsinyerimseniben

18. 13 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yok tatlım benim keşke kullanılsa,yele gibi oluyor kabarıyor-tatlicadiarzu-

ama aklıma ne geldi.bir arkadaşım vardı.saçları senden daha kıvırcıktı.bir de zor şekil alan cinsten.o banyodan çıkınca saçlarını toplardı sıkıca.o şekilde kuruturdu.dalgaları açılırdı.daha rahat ediyordu öyle yapınca.sende yapabilirsin belki:uhm:.