...Kıvırcık Saçlar Ve Sekillendirme ...

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve Kartanesi tarafından 16 Eylül 2007 başlatılmıştır.

16 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Kartanesi
  1. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kıvırcık saçlarınıza şekil vermek için hangi ürünleri kullanıyosunuz?

2. 16 Eylül 2007
  3. istavrit

istavrit Guest

benim saçlarım epey bi kıvırcık,şekil vermekten de önce şampuan ve kreme çok dikkat etmek gerekiyor,çünkü saça doğru bakımı yapmazsan ne sürersen sür güzel gözükmüyor.ben şu an yurtdışındayım farklı bi ürün kullanıyorum ama türkiyedeyken schwarzkopf gliss in pembe şampuan ve saç kremini kullanıyordum. banyodan sonra da havluyla nemini alıp saçıma schwarzkopf osis diye bi köpük var ondan bol bol sürüp vigo ile iyice kurutuyodum.

4. 17 Eylül 2007
  5. Safinaz

Safinaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim perma gibi olmasada baya kıvırcık purple proessıonal diye bi jöle keşfettim aslında jöleden daha sert yapılı ama ıslatarak yumuşatıp kullanıyorum saça hem parlaklık veriyo hemde şekillendiriyo işte tek sorun biraz ağırlık yapıyo ama her akşam yıkamaya üşenmezsen dene derim ben ağırlık yapmasına şikayet edemiyorum çünkü bişey kullanmasam böyle simpsonlar gibi yukarı kalkıyo

6. 17 Eylül 2007
  7. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki bişi daha sorcam saçlarınızı banyodan sonra mı yoksa yıkarken mi tarıyosunuz??

8. 18 Eylül 2007
  9. Safinaz

Safinaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben ne kadar krem kullansamda saçın yapısından dolayı hafif kuruyunca bile taranmıyo özellikle ensedeki saçlar o kadar zor açılıyoki.ben hemen banyodan sonra tarıyorum biraz kuruyunca bile zor oluyo hem ıslakken taranması daha iyi çünkü kuruyken tararsan uçları kırılıyo diye biliyorum zaten kırılmasa bile işkence oluyo

10. 18 Eylül 2007
  11. istavrit

istavrit Guest

ben kesinlikle banyoda hatta kremliyken tarıyorum,başka türlü imkanı yok açılmıyor ya da yoluk yoluk oluyor

12. 18 Eylül 2007
  13. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de banyodan sonra tarıyorum ama bazen gerçekten çıldırtıyo, banyoda taramak daha kolay oluyo ama tararken çok dökülüyo saçlarım yaa napcamı bilemiyorum

14. 19 Eylül 2007
  15. EU3

EU3 Guest

ben eskiden köpük kullanırdım baya iyi oluyodu sonra jöleye geçtim egos kullanıyorum çok güzel şekil veriyo bukle bukle oluyo ama her gün yıkıyorum

16. 29 Eylül 2007
  17. EU1

EU1 Guest

avonun durulanmayan bakım kremi var duştan sonra kullanırsanız iyi bi sonuç alırsınızşutarafagitti

18. 21 Kasım 2007
  19. YaXSXaMm

YaXSXaMm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim de saçım çok kıvırcık uzun ve çok ben önceden saçımı açmak için saç kremleri falan kullanırdım ama kuaförümün tavsiyesi ile protek kullanmaya başladım aslında fönden önce kullanılıyor ama ben her banyodan sonra kullanıyorum.saçım çok daha kolay açılıyor ve parıldak oluyor.şekillendirmek içinse köpük jöle ve siprey kullanıyordum önceden ama şimdi yine kuaför tavsiyesi ile akatıngazsız sipreyini kullanıyorum biraktiğim gii kalıyor mutlaka 2 ürünü tavsiye ederimmm.ben kullanıyorum artık saçımı çok daha çok seviyorumm