Kıvırcık saçlarımı Bob modeli kestirmek istiyorum

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve _Florida_ tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : _Florida_
  1. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar.Benim saçlarım kıvırcık ama öyle aşırı yoğun kıvırcıklardan değil.Bide biraz kabarık.Boyu aslında baya uzun ama kıvırcık die blli olmuyo omuzlarımda gvi duruyo ama fön cektirince belimi bile geçiyo.Bende bu yılın modası olan bob modeli saç kesimi yaptırmak istiorm hmde cok istiormm saçlarımın kabarıklığını ara makas attırarak yok edebilirim ama sonra zorluk çeker miyim mesela her gün düzlestirsem saçlarımı olur mu snucta dha çok düz saçlılara yakışıo o model.Lütfen yardımcı olunnnnn :KK43:(

2. 25 Temmuz 2010
  3. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm yüzünü görmeden bişey sölemek zor

4. 25 Temmuz 2010
  5. hazan45

hazan45 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede nermin haklı yüzünün şeklini görmeden sana nasıl fikir verebilriz hayatım

6. 25 Temmuz 2010
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    her gün düzleştirmek mi? hem de kıvırcık saçı. saçların feci yıpranır. bob'un modası geçtiğinde ya da saçını uzatmak istediğinde ne yapacaksın. düzleştirmekten kırılmış, yıpranmış saçların uzamayacak ki.

8. 25 Temmuz 2010
  9. kertenkelebe

kertenkelebe peki pekiii anladıkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence kestirme bak geçen gün bi arkadaşım kestirdi ve saç modeli seninkinin aynısı çok da güzel saçları vardı uzundu hem de baya o kadar dedik kestirme yapma etme diye de dinlemedi şimdi çok kötü duruyo saçları yine de sen bilirsin canım:)