Kıvırcık saçlarınız için neler kullanıyorsunuz?

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve AnnemBirMelek tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : AnnemBirMelek
  1. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kıvırcık saçlarınız için neler kullanıyorsunuz kızlar şeklini koruması içinde...
    paylaşıp birbirimize yardımcı olsak...

2. 7 Ocak 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ben pantane in kıvırcık saçlar için olan şekillendiricisini kullanıyorum. saçlarım doğal su dalgası... birde düzleştireni var. her ikisini de kullanıyorum.. daha kıvırcık istersem kıvırcık olanı , daha iri dalga istersem, düzleştireni...
    yalnız 2 haftadır bu markanın şekillendiricilerini bulamıyorum. çok üzgünüm. elimdekiler bitmek üzere. onlar benim vazgeçemediklerimdendi.... tekrar bulabilirim umarım...

4. 7 Ocak 2009
  5. AnnemBirMelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pentene hiç denemedım canım.heralde uzun zamandan beri kullanıyorsun kı memnunsun.ben elıdor hareketlı bukleler için olan kremı kullanıyorum ama bana yetersiz gelıyor...
    ama sabaha kalktığımda saçlarım karışmış birbirine.buklelerim ilk yıkandığı zamankı gibi durmuyor ki...:1no2:

6. 7 Ocak 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    canım, bugün sordum. neden yok diye. yenileniyormuş. ambalajı falan. en geç 1 aya kadar çıkacakmış tekrar. çok sevindim. yıllardır, o elim ayağım oldu. kıvırcık saçlı hangi arkadaşıma ,önersem, çok memnun kaldılar. çıkınca bir dene. memnun kalacaksın...

8. 7 Ocak 2009
  9. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bende jöleden başka hiçbir şeyde buklelerimi düzgün koruyamadım gün boyu hem karıştılar elektriklendiler canım ya aslında jöleden dolayı saçlarımın sürekli sert olmasından hiç memnun değilim ama ne yapmalıyım bilmiyorum.
    üniveristede okurken bir arkadaşım saçındaki elektriklenmeyi önlemek için hani bebek yağları var bebeklerin vücuduna masaj yapılan yağlar çok az bir miktarda ondan sürerdi ve saçları hem yumuşak hemde elektriksiz olurdu bukleleri çok güzel ortaya çıkardı ama ben cesaret edip kullanamıyorum açıkcası deneyen varmı kızlar bu yağlardan?

10. 7 Ocak 2009
  11. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim saçlarım kıvırcık değil ama kıvırcık saçlı bir kızın 15 dakika içerisinde saçına muhteşem bi şekil vermesi kıvırcık saçlı olsydım keşke dedrtmişti bana.
    devlt yurdunda kalıyodum geçen sene tüm kızlar saçını koridorda yapıyo falan.
    bi tanesi geldi saçlrı ıslak kurttu bi hafiften
    sonra saç kremi sürdü tekrar makneyi aldı eline hani saç kurutma makinalarının kocaman uçları oluyo kıvırck saçları şekllndrmek için sanırım onla şekl verdi biraz arkalarına ve sonuç muhteşemdi...sonra bozulmamşısa tabi :KK70::KK70:

12. 7 Ocak 2009
  13. AnnemBirMelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım jöle yerine köpük kullansan jöle kadar sert yapmaz ben köpük kullanıyorum.okypete canım bende bakayım bı bakalım bulursa denıcem hayatım sağol....birazdan alışverişe gidicez koçişle bakayım varsa hemen alıcam canım...
    mavi siyah canım sen vigo diyorlar galıba ondan bahsediyosun onlar banyodan çıktıktan sonra şekillendirici veya köpük sürdüğünde hoş duruyo gercekten

14. 9 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar ben de kıvırcık saçlıyım banyodan çıkınca saçlarımı havluyla kurulayıp gliss in kırılma karşıtı ve saçın kolay taranmasını sağlayan bi spreyi var ondan sıkıp bi güzel tarıyorum saçlarım elimde kalmadan sonra da yatıyorum sabah saçlarım bukle bukle oluo şekillendirmek için de pantene in mükemmel buklelerini kullanıyorum ben de epeydir bulamıyordum bugun başka bişi ararken gördüm hemen aldım.

16. 9 Ocak 2009
  17. AnnemBirMelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pantene bulamadım bir alışveriş merkezinde en kısa zamanda geze geze bulurum inş.sadece sarı-kahve ve sarı saçşlar için var kremı.neyse inş en kısa zamanda tekrar çıkarırlar sağol canım.

18. 10 Ocak 2009
  19. pisi86

pisi86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnmde sacım kıvırcık dax weya jole kullanorum..ama sadece egos o sert yapmıo..kopüğü merak edıorum hıc denemedımbuklelerı bozmuosa super