Kıvırcık saçlı arkadaşlar,hangi saç düzleştiricisini alayım?

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar biliyorum fazlasıyla düzleştirici başlığı var ama 100sayfa varsa 50sayfasında sadece 1 kıvırcık saçlı arkadaştan yorum görebiliyorum.Oyüzden kafam iyice karışmadan böyle bir başlık açayım dedim umarım yardımcı olursunuz. :uhm:
    Benim saçlarım kıvırcık,aslında memnunum da ama arada bir insan köpüksüz jölesiz saçla uğraşmadan dolaşmak istiyor yerimseniben
    Bu başlık altında sadece kıvırcık saçlı arkadaşlar düzleştiriciler hakkında yorum belirtirse sevinirim,ya da arkadaşlarının tecrübelerini paylaşacak olanlar ..düz yada hafif dalgalı saçla-kıvırcık saça etkisi bir olmuyo sonuçta bu düzleştiricilerin.Şimdiden teşekkür ederm şekerleer a.s.

2. 1 Eylül 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benım saclarım da kvırcıga yakın ırı kıvırcık ben plıhıps kullanıoyurm kıvırcık saclar ıcın bıde kalın tellı saclarım cok memnunum ben denyeyrek almıstım ykmden

4. 1 Eylül 2008
  5. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm modelıne bktım ustunde yazmıyo ama yuzeyı genıs lacıvert grısıde war hatta 160 dereceyey kadar cıkıyo kıvırcık saclar ıcın yazıyodu paketınde bıde

6. 1 Eylül 2008
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    philips bizde de var kardeşim kullanıyor fakat onun saçları dalgalı ve benden daha az gür olduğundan onun saçlarını güzel yapıyor..fakat benimkiler aşırı kıvırcık olduğundan benimkileri güzel yapmamaıştı...saçlarımı düzleştirecek bir makine bulamadım..o yüzden saçalrımı ilk olarak kuaförde fön çektirip daha sonra makineyle yeniliyordum üzerinden..diğer türlü baş edemiyordum..ama artık defrize yaptırdım ve şimdi biraz olsun çekebiliyrum philips ile ama philpsden çok daha iyileri olduğuna eminim..bende araştırıyorum..

8. 1 Eylül 2008
  9. rocker_girl

rocker_girl Guest

canım benim saçlar çok kıvırcık öyle böyle deil ben bosh aldım düzleştirici çok harika bişe valla iki senedir kullanıyorum tavsiye ederimm:lepi:

10. 1 Eylül 2008
  11. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eda, ben babyliss pro230 kullanıyorum, saçlarım dalgalı, kabarık. İnanılmaz memnunum, çok çok başarılı bir ürün...Bunun iyon özelliği yok yalnız, bundan daha yeni modeller çıktı...
    Bence mağazalarda bunu dene, orada satış elemanı sana yardımcı oluyor. Orada denersin baktın memnun kaldın, öyle alırsın....

12. 6 Eylül 2008
  13. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de -maalesef- kıvırcık saçlıyım ve geçenlerde braun es2 saç düzleştiricisini aldım. ürün çok iyi ancak saçlarım kıvırcık olduğundan onu düzleştirmek için baya uğraşmam, yorulmam gerekio. hele bu sıcak havalarda hiç çekilmio uğraşasım yok sadece 1 defa kullandım ve o 1 defa da bu düşünceleri bende oluşturmaya yetti. 150 ytl verdim ve pişmanım. saçlar çok fazla yıpranıo bilirsin kıvırcık saçlar kuru olur ve bu düzleştiriciler saçları daha da kurutur bu nedenle düzleştirileri falan önermiorum ben. yine de sen bilirsin :)

14. 7 Eylül 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle katılıyorum..zaten tek başıma saçıma fön çekmem imkansız çekerkende yıpratıyorum resmen..en iyisi kuaförde çektirmek..

16. 7 Eylül 2008
  17. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.175
    Ödül Puanları:
    188
    Hanımlar yeni bir ürün, Frizz ease
    Dalgalı ama elektriklenmeyen saçlar isteyenler için de düzleştirmek isteyenler için de işe yaradığını söyledikleri iki seri serisi var. Ben ilk gruba dahilim. Şampuanını, kremini ve serumunu aldım. İsterseniz düzleşticileri bir deneyin....

18. 7 Eylül 2008
  19. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde saçlarım kıvırcık
    ve braun es2 almıştım
    ve çokta memnun kalmıştım
    tavsiye ederim