Kıvırcık saçlılarr

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve bebito tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bebito
  1. bebito

bebito Guest

saçlarınıza hangi modelleri uyguluyorsunuz günlük hayatta falan .... şakkıdı

2. 7 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

benim saçım kıvırcık, ama liseye başladığımdan beri her hafta en az 2 kere fön çekiyorum dümdüz laelaelaelaelae arasıra da fön cektikten sonra hafif dalgalar yapıyorum maşayla (su dalgası denilen oluyor sanırım :lepi:) ama saçım çok yıpranıyor gibi yaa :çok üzgünüm:

4. 7 Eylül 2008
  5. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kıvırcık kullanacam zaman jöleleyip kurumasını bekliyorum
    bazen 2 taraftan tırmık toka takıyorum
    bazende dağınık topuz yapıyorum güzel oluyo
    ama düz kullanmayı daha çok seviyorum

6. 7 Eylül 2008
  7. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Jöle ve vigo sağolsun yıkayıp jöleleyip kurutuyorum sadece ..
    Kıvırcık saça model uygulamak o kadar zor ki keşke elimizde geniş bir model kataloğu olsa da uygulayabilsek..

8. 8 Eylül 2008
  9. SeMa21

SeMa21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim saçım çok ama çok kıvırcıktı ve ben hiç kıvırcık kullanmayı sevmezdim devamlı ütü yapardım yada fön ve son iki sene içerisinde kıvırcık saçımdan eser kalmadı artık saçım hafif dalgalı tam düz sayılmaz ama hafif dalgalı artık her zaman fön yapmak zorundada kalmıyorum çünkü saçlarım düze yakın çok rahatım şimdi o kadar düz yapayım dedim yemedim içmedim hep ütü yaptım fön çektim yıprandı saçlarım ama olsun o kıvır kıvır bonus saçtan kurtuldum ya bu yeter bana şimdi istediğimde biraz fönleyip düz yapıyorum veya saçımı iyice ıslatıp jöleyle eski buklelerime geri dönebiliyorum:)

10. 8 Eylül 2008
  11. MXIXSSKARDELEN

MXIXSSKARDELEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kıvırcık saçlarım genelde fön çekiyorum kıvırcık istersem de ya maşa yapıyorum ya da permaform yapıyorum jöleleyip

12. 8 Eylül 2008
  13. yagmurtasi

yagmurtasi Guest

Benimde kıvırcık genelde jöle sürüyorum, saçlarım uzun ve bol katlı modelde hem kabarmıyor hemde uzadıkça bukleleri taşıyamadığı için üstler düzleşmiyor.

14. 8 Eylül 2008
  15. emal

emal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçım kıvırcık ben saçıma bir şey uygulamıyorum.
    haftada 1 kez yıkandıktan sonra tarıyorum. kurutuyorum ne jöle ne fön uyguluyorum öylece bırakıyorum kıvır kıvır oluyor ve saçımla hiç uğraşmadan çıkıyorum dışarı.
    bu konuda şanslıyım:)

16. 8 Eylül 2008
  17. emal

emal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçım kıvırcık ben saçıma bir şey uygulamıyorum.
    haftada 1 kez yıkandıktan sonra tarıyorum. kurutuyorum ne jöle ne fön uyguluyorum öylece bırakıyorum kıvır kıvır oluyor ve saçımla hiç uğraşmadan çıkıyorum dışarı.
    bu konuda şanslıyım:)

18. 8 Eylül 2008
  19. angel80

angel80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kıvırcık ama her türlü modeli rahatlıkla kullanabiliyorum hatta bazen sadece ıslakken köpükleyip düz hale getiriyorum ve yanlardan incecik 2 örgü örüyorum neymiş yaşım 28 ya bir tane çekemeyen bir kız var abla liseli kızlar gibi olmuşsun diyor için içini yiyor kıskançlıktan.Ve saçımı o şekilde yaptığımda muhakkak nasıl yaptınız kuaföremi yaptırttınız diyorlar.Saçım konusunda kendime aşırı önem veririm.Kendi kendime boyarım fönümü çekerim.Topuzumu yaparım.Kısacası değişikliği severim.