Kıvırcık zor açılan saçlara ne yapılabilir ?

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve hanxixmsultan tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : hanxixmsultan
  1. hanxixmsultan

hanxixmsultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar benim bir yeğenim var ve saçları aşırı kıvırcık tarayamıyor.saçlarını bir yandan tararken bir yandan dolaşıyor.saçları taramak çok zahmetli ve çocuğun çok canı yanıyor.ağlıyor saçını hep topuz yapıyor.ne yapabiliriz arkadaşlar.

2. 18 Haziran 2008
  3. ayşül

ayşül Guest

neden tarıyosunuz anlamadım benım ıkı kıvırcık saclı arkadasım var bıtanesı sadece banyoda kremlıyken tarar baskada taramaz dıgerı ıse hıc taramaz oda kremlıyken ellerıyle duzeltır tarar hee bu arada tarayan arkadasımın taragıda kalın ve genış dişli bı tarak yakmayın cocugun canını yaa

4. 18 Haziran 2008
  5. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde saçım kıvırcık sayıılır ve ben banyodan banyoya saçımın her tarafını tarıyordum eskiden
    bi çaresi varmı bilmiyorum ben bulamadım ..fisfisfis
    saç düzleştirici aldım sırf bu saçları taramak için
    bende hep topuz yapardım gerçi hala öyle.... bide banyo yaparken
    kremle taramayı deneyebilirsiniz yerimseniben

6. 18 Haziran 2008
  7. gecenin_hxuxznxux

gecenin_hxuxznxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnyodayken tyarasınnn taramasa daha ı zaten bukleler daha belırgınlesıo ve kbarmııooo...

8. 18 Haziran 2008
  9. hanxixmsultan

hanxixmsultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    tşkler arkadaşlar cevaplarınıza.bende annesine tarama diyorum ama illa banyoda tarayacak bi de çok kıvırcık taramazsan da iyice dolaş dolaş oluyor.önlerde artık tülermiş kırılmış iyice oysa altlar ne güzel bukle bukle.krem kullananlar varsa yazın lütfen, saçları en azından yumuşacık yapan bi krem olsa belki daha kolay taranır.

10. 18 Haziran 2008
  11. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Canım ben Gliss şampuan ve saç kremini kullandım. saç kremi yerine yine glisin banyo sonrası nemli saça sıkılan spreyi var. saçı hemen açıyor.
    ben bu aralar elidor turuncu şişede saç kremi kullanıyorum. banyodan çıkınca nemli saça sürüyorsun. benimde zor açılır saçım. ama şimdi çok rahatım. a.s.

12. 23 Temmuz 2008
  13. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    merhabalar arkadaslar.bu konuyu acmamın sebebi benim gibi kıvırcık saçlı olanların saç bakımı hakkında birşeyler paylaşması.en zor saçtır kıvırcık saç bilirsiniz.benim boyalı bide cok yıprandı.kıvırcıklarımın güzel olmasını istiyorum.kazık gibiler çogu zaman.dışarı çıkarken cok ugrastırmayacak günlük pratik önerileriniz var mı acaba..:çok üzgünüm:

14. 23 Temmuz 2008
  15. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    benimde aynen seninki gibi boyalı kıvırcık ve kupkuru ben her banyodan sonra elidor 7/24 kullanıyorum cok memmunun elektriklenmeyi alıyo lüle lüle duruyo
    ayrıca yumusacık oluyo jöle ve köpük gibi sertlik yapmıyo

16. 23 Temmuz 2008
  17. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    hiç kıvırcık saçlı yokmu kızlar.gerçek bir sorun bu benim için.öyle laf olsun diye açmadım.inanın son zamanlarda saclarım berbat oldu.saç kremi kullanıyorum aslında bakım maskesi de kullandım ama bunlar yeterli olmuyor.benim derdim yıkadıgım saclarımı dısarı çıkarken jöle dışında başka ürünlerle güzelleştirmek.7/24 dışında önereceklerinizi bekliyorum.sevgiler hepinize.a.s.

18. 23 Temmuz 2008
  19. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    sagol cnm.sende olmasan kimse ilgilenmeyecek.7/24 bende kullandım ama rüzgardan falan yine aynı oluyo kabarıyor.pantene in de elidorunda hepsini kullandım yumusacık oluyor evet ama gün içinde sürekli yenilemek gerekiyor.etkisi uzun süreli degil.anca ıslak jöle ile biraz güzel oluyor ama oda yazın yiyo beni yapış yapış oluyo ensen çekemiyorum.a.s.