kıvırcıklarım,kuzucuklarım bir önerim var:)

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve DerinSu tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar selam...bende sizler gibi kıvırcık saçlıyım...eskiden çok uzundu saclarım hep uzundu yani.şimdi omuzlarımda ve zaptetmek daha zor oluyordu...yıllarca birsürü yöntem denedim sürekli koruma olmuyor malesef hiçbirinde...
    aslında herkes sacına bir çare ararken aynı zamanda pratik bir çare arıyor biliyorum.ben mesela okuyorum burada bir çok yazıyı.işte duştan sonra örüyorum spreyliyorum,topuz yapıp kurutuyorum falan filan evet bunlarda bir süreligine çözüm oluyor ama hepimizin ortak istegi dogal görünümlü,kazık gibi olmayan ve yıkadıktan sonra pratik birşeyler uygulayıp kurutup çıkmak degil mi?öyleyse kızlar size çok pratik bir yöntem.bunu benim delü kafam bu gece duştan sonra keşfetti malesef.boyadan yıpranan saçlarım uzun zamandır böyle güzel olmamıştı vallahi...
    peki peki kızmayın çok uzattım biliyorum...kızlar güzelce duşunuzu alınnn,sonra saclarınızı havluyla kurulayıp tarayın ve saç köpügünüzü ISLAK saçınıza yedirin difüzörünüzle kurutun.bu kadar işte...sonucunu görünce çok sevineceksiniz...yumuşacık mis kokulu pırıl pırıl kıvırcıklar sizin olacak...öpüyorum canlarım.

not:saçlarınızı kuruturken sadece difüzör kullanın.fön ucuyla üflerseniz kabarır.benim dedigimi yapın ve sonuçlarınızı da yazarsanız mutlu olurum..ben çok memnunum inş sizinde saçlarınız düzelir benim gibi.çünkü benim saçlarım öyle işlemler gördü ki artık kıvırcıklıgı bile gitti süpürge gibi yanibakım yagları kullanarak besledim hep şimdi biraz iyi ve artık saç köpüğümü kuru sacıma degil ıslak saçıma uyguladıgım için çok mutluyum...yaaa bu benim niye daha önce aklıma gelmedi ki yaaaa:mymeka:

2. 8 Mart 2009
  3. little_princess

little_princess Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    köpüğünün markası nedir acaba, ben bu yöntemi kullanıyorum ama tam istediğim dalgaları elde edemiyorum. ben iri dalgalar olmasını istiyorum, belki köpüğün markasından kaynaklanıyodur.

4. 10 Mart 2009
  5. dlb

dlb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol denemek lazım

6. 10 Mart 2009
  7. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım köpügün markasını daha önce duymamış olabilirsin belki L'CARINA markası.banada hediyeydi kardeşimden.ama her köpükle olur bence.gerçi kimisi yapış yapış oluyor bu çok güzel inş bulabilirsin.
    rica ederim gerçekten dene güzelim bak iki gündür sacımı yıkamadım sabahları nemlendirip şekil veriyorum köpükle üstleri biraz düzeltiyorum yine aynı yaa bozulmuyo da kolay kolar.

8. 11 Mart 2009
  9. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tam olarak böyle yapmasamda buna benzer yöntemle yapıyorum bende:))))

bazen elimle tek tek tutam alıp parmağımla lüle yapıyorm düdük gibi oluyoo:))) üşenmediğim zmnlar öyle yapıyorumkaydirigubbakcemile3

elimle tek tek lüle yaptgm zmnda böyle bişey oluyoo:)))

biraz daha derli toplu oluyo saçım basım..

10. 13 Mart 2009
  11. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    cnm çok güzel görünüyor valla kıvırcıkların...o parmagımla lüle yapma olayı da güzel ama ben üşeniyom valla sinirim çıkıyodu yapana kadar kaydirigubbakcemile3

12. 13 Mart 2009
  13. hayatakasya

hayatakasya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bnm kurutma makinasının difüzörü yok.acaba tek satılıo mu ki ??

14. 13 Mart 2009
  15. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    satılıyordur herlade canım bilemiyorum valla.i milyonculara yada kozmetikçilere sorabilirsin sanki görmüştüm kozmetikte.

16. 13 Mart 2009
  17. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben yıllardır böyle yapıyorum zaten
    siz nasıl yapıyordunuz ki?
    başka türlü olmaz zaten diye düşünüyordum ben

18. 13 Mart 2009
  19. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    hafif nemlendirim öyle yapıyordum yada gün içinde kuru saclarıma uyguluyordum.bide köpük çok kullanmadım hep jöle kullandıgım için...ayrıca konuya niye böyle bir giriş yaptıgınızı anlamadım dogrusu...siz öyle yapıyor olabilirsiniz herkes bilmeyebilir bunu...genelde gün içerisinde saçı yatıştırmak için kullanırdım.banyodan sonra ilk defa köpük sürdüm ve begendigim için paylaştım...
    yukarıları okursan yapmayanların oldugunu da görebilirsin canım...