kıvırcıksaçlarıma düz kaynak :(

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve emelcehayat tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : emelcehayat
  1. emelcehayat

emelcehayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar saçlarım dalgalı, omzumun biraz aşağısında idi, kaynak yaptırmak istedim, dalgalı saçlarımız asla uzamıyor ya, dedimki bak saçlarım dalgalı, ama yok yaptıralı bi hafta oluyor, alt tarafı sarıyorum, üst taraftaki kendi saçlarımıda düzleştirmeye çalışıyorum, oluyor, valla, kaç gündür burnumdan geldi, şeytan diyo git kaynakları çıkart, zaten saçlarımı dökmesinden de korkuyorum, ya da su dalgası ya da perma yaptır uçlarına onlar da dalgalı olsun, arkadaşlar sizce ne yapayım, kaynağa 300 lira para verdim, çıkartırsam param boşa gitmiş olacak, ama su dalgası filan yaptırırsam daha da param gidecek ve de üstelik sonucunu da bilmiyorum, ne olur cevap yazın siz olsanız ne yapardınız....

2. 7 Mayıs 2009
  3. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım saç düzleştiriciniz var. eğer kaynaklarınız cok fazla dümdüz durmuyorsa şöyle yapın bence. üstteki dalgalı saçlarınızın uçlarını düzleştrin eğer hertarafını düzleştirmekten bıktıysanız. yukarıları hafif dalgalı kalır uçlarını düzleştirirsenin cok fazla ayrı durmayacağını düşünüyorum.

4. 17 Mayıs 2009
  5. cemileee

cemileee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynısını bnde yaptırdım ama o kadar igrenç durdu ve sinirimi bozdu ki haftası gelmeden kendi başıma hepsini çıkarttım...

6. 17 Mayıs 2009
  7. cemileee

cemileee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    daha sonra da saçlarımın yıprandıgını farkkettim.şimdi ne mi yapıyorum.kısa ve dalgalı saçlarımla barıstım ve mutluyum.beni begenen zaten böle de begeniyo.fazlasısna gerek de yok zaten.kaynak saçlarım ise aynanın önünde duruyo.öylece beni seyrediyo...bi daha da asla yaptırmayı düşünmüyorum!!

8. 30 Haziran 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ya bence su dalgası yaptır hem daa ii olur sürekli düzlestirip durmazsn :lepi::dance:

10. 14 Temmuz 2009
  11. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    Offf yaaaa hepimizinn sorunuu aynıı
    Bide bennn saçlarımaa modell vermektendee anlamammmmm kii
    kaynakk yaptırsamm onudaa kullanamammm
    aslındaa uzunn gidenn saç düzleştirmelerii varmıı yaaaa

12. 9 Ağustos 2009
  13. ViolettaM

ViolettaM Pfff çokTa TıNN:p Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    aynen aynı sorun bende de war canım kaynaklarım düz kendi saçım kıvırcık bnde aynı sorundan korktuğum için yaptıramıyorum şuan uzaması için yağlar bakımlar yağtığım için yaz sonu eylüllü bekliyorum o zmaana saçımda uzamış olacak en azından omzuma gelcek artık okula gidincede haftada 3 kere fön çektirecem napimm:S kışın fön uzun süre durur yaza kadarda inş benimkiler uzarr