kıyafet konusu

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve death_girl_h tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : death_girl_h
  1. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sevgilm asker fakat askere gittikten sonra biraz huyları değişmeye başladı etek dizime gele bıle giymemı ıstemıyor ama tayt tunik gıyıyorum elbise giyıyorum ama şu etek konusuna bi turlu çözüm bulamıyorum :S anlatamıyorum yada o benı anlamıyor napıcağımı bılmıyorum

2. 14 Ekim 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    giyme canım yaa gerçekten giyme istemiosa yapacak bişey yok zaten..gerçi var dinlemessin aranız bozulur sürekli..askerde hep kıskanç olurlar dinle sende .bu işler fedakarlık istiyor ben 3 yıldan pantolon giymedim uzun etek giyiyorum allaha şükür herşey güzel maşallah seni kısa etekle kıskanıyor demekki...o şekilde kabul etmesini bekleme gerçi seven herşekilde kabul etmeli,değiştirmeye çalışmamalı ama kıskandığını da düşünmek lazım

4. 14 Ekim 2010
  5. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konu giyim olunca herşekılde kabul etmıyor işte başka erkekler ne gözle bakar diye düşünuyor ama bende aşışmışım süreklı etek gıymeye şimdi kendmı ezdirmeden arayı yapmam lazım gelınce şimdılık onnn dediği olsun

6. 14 Ekim 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    şimdilik onun dedigi olsun diyince ardı kesilirmi sanıyorsun

8. 14 Ekim 2010
  9. death_girl_h

death_girl_h aleynam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır tabıkı demek istediğim askerden gelene kadar oda asker dıye üzerine gitmek ıstemıyorum