Kıyafet rengine göre mi far sürmeliyiz?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve MeLoDi tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : MeLoDi
  1. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar! Sarı renk bir body giydiğimde ne renk far sürmeliyim. Mesela ben giydiğim kıyafetlerin rengine göre makyaj yapıyorum. Kahveye kahve maviye mavi tonlarında. İşte bazen sarı turuncu vb. kıyafet giydiğimde ne renk far süreyim diye düşünüyorum. :uhm:kafamçokkarıştı

2. 30 Haziran 2008
  3. sis___

sis___ Guest

şekerim eger gözlerin renkliyse gözlerinin renginde var sürebilirsin. ayrıca ben sarı renge siyah makyajı çok yakıştırıyorumç turuncuya ise yeşillll... hele de gözlerin yeşil ya da elayla çok güzel oluyor.

4. 30 Haziran 2008
  5. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yıllardır makyaj yapan hatta bu konuda kitap toplayan biri olarak:eek: ay ne ukalaca oldu :eek: eğer kıyafetin pembe farın pembe rujun pembe falan olursa kesinlikle amatörce olur. kıyafetle makyaj özellikle göz makyajı kontrast olmalı.diyelim pembe giydin gündüz makyaj yapıyosun, açık bi pembe farı göz kapağına yay,üstüne siyah farı yada lacivert farı kalem çeker gbi üst kapağının dibine çek, ve uçlara doğru hafif gölge ver ama koyu olmadan. sonra da dudağına açık renk bi gloss sür mesela dudak renginde,yanaklarada hafif pembe :dance: ohh bebek gibi olursun. mesela küpen de ya pantolon yada göz farınla aynı renk olsun. pembe bluz pembe küpe falan olmuyor :1hug:a.s.

6. 30 Haziran 2008
  7. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    mesela sarı giydin kahve makyaj yap,kahve giydim mavi makyaj yap ( süper oluyor), mavi giyince açık pembe kullan, pembe giyince siyah yap,yeşil giyince de kahve süper oluyor. allığına görede bi rujla süper olur. canım ben e-book a makyaj teknikleri( renk seçimi malzeme bakımı eşarplı gözlüklü ...... herşeyi içeren ) kitabı koycam bi bak oraya bi kaç güne koyarıma.s.

8. 30 Haziran 2008
  9. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    iyi fikir bunları not edicem.a.s.

10. 30 Haziran 2008
  11. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    gözlerim kahve canıma.s.

12. 30 Haziran 2008
  13. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sen sor ben hep burdayım tatlım hoşuna gittiğine sevindim :sm_cool:

14. 30 Haziran 2008
  15. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar sağolun güzel fikirler vermişsiniz! bende hep kıyafetimin rengine göre makyaj yapardım. herkes beğeniyordu. ben de beğeniyorum ama bu yazdıklarınız daha hoş fikirler. ben de makyaj tarzımı değiştirmek istiyordum. Farları ikili üçlü olarak sürüyordum. üste açık ton yeşil giydiysem sarı yeşil göz kapağıma koyu yeşili de ortaya çerçeve gibi yapıyordum. daha farklı sürüş tekniği denemek istiyorumyerimseniben

16. 30 Haziran 2008
  17. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yesilimsi tonlardada yapabilirsin makyajini a.s.

18. 30 Haziran 2008
  19. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım makyaj nasıl yapılır video diye bi başlık var. orda bazı linkler var onlara bi bak. o linklerde acayip güzel özellikle göz makyaj tekniklleri var. :enbuyukkk::1hug: