kıyaslamak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve fxixrtxixnanxixnkxixzxix tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : fxixrtxixnanxixnkxixzxix
  1. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    çogumuzun yaptığı bir şeydir kıyaslamak.
    kimi kıyasladığını itiraf eder kimi etmez.
    ikili ilişkilerde eski sevgilinizi yada eski kocanızı yenisi ile kıyaslıyormusunuz.

yada ailelerinizi yaşam tarzınızı aşk hayatınızı birebir ilişkilerinizi başkalarıyla kıyaslıyormusunuz.
    kıyaslamak ilişkilerinize zarar veriyormu..

ayrıca eski sevgiliniz yada eşinizi yenisi ile kıyasladığınız zaman eksik olan maddelerden dolayı üzüntü yaşadınızmı hiç.( İş meslek kariyer parasal durum ) bunlar yöndende düşünelim.

2. 17 Kasım 2008
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Ben kıyaslama yaparım evett.Bir önceki sevgilimle sonrakini kıyaslarım, bir önceki sınavımla bir sonraki sınavımı.... hayatımdaki herşeyi kıyaslarım ki her seferinde daha iyisine ulaşmak için a.s.

4. 18 Kasım 2008
  5. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilileri ve esleri eskileri ile kiyaslamak bence yanlis insanlari oldugu gibi kabuletmek gerekir.egerki eskisi yenisinde araniyosa niye eskisinden ayriliniyo.ama diger konularda kiyaslama olabilir daha iyi is yapabilmek adina daha cok verimli olmak adina, bu konularda kiyaslamak güzel birsey basari icin

6. 18 Kasım 2008
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    sevgili yada eş kıyaslamak hiç hoş bir şey değil şahsen benim için bi kıyaslama yapılsa hiç hoşuma gitmez...Ben ilişkimde kıyaslamayı bırakın eskileri aklıma getirmiyorum artık.
    Aile konusunda kıyaslama yapıyorum başkasının ailesi ile kendi aileme bakıyorum ve şahane bi aileye sahip olmanın mutluluğunu doyasıya yaşıyorum çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
    İş konusunda da kıyaslama yapıyorum çünkü ben şuan çalışmıyorum çalışmayı düşündüğüm zaman aklıma gelen kişilerin işlerinden daha iyi bir işte çalışacağımı düşünüyorum.