kiz Anneleri Ankarada nerde doum yapacaksnz?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve MELEKGUL tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : MELEKGUL
  1. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar,

benim gibi Ankara'da yaşayıp ikizler hamile olanlara soruyorum.Doğumunuzu nerde yapacaksınız araştıran oldu mu?

cevaplarınızı bekliyorum.

2. 10 Ağustos 2009
  3. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Zekai tahir burağı düşünüyorum ben canım. hala hiç gitmedim oraya ama yni doğan ünitesinin herşeyinin iyi olduğunu söylüuor doğum yapanlar..

sen nerde düşünüyorsun canım

4. 10 Ağustos 2009
  5. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu konuda çok kararsızım devlet hast.özel hast.mi diye özel hast.maliyetler çok yüksek benim sezeryanla olacak daha pahalı oluyo çünkü karar veremedim.devlet hast.doğum yapanlar yapanlar bni duyun !!!!

6. 10 Ağustos 2009
  7. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar nasılsınız bakalım. biz iyiyizz. kızlarr bugünlerinizin kıymetini bilin . doğduktan sonraa çok ama çok yorucu oluyor şimdidern enerji toplayın derimm bol bol. geceleri uyku yok bana anca sabahları 3 saat falan uyuyorum. ama çok güzell duygu anne olmak . hayırlısı ile sağlıkla almanızı diliyorum bebeklerinizi kollarınıza.

8. 10 Ağustos 2009
  9. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben cebeci ankara tıp fakültesinde doğum yaptım. doktorum oradaydı. diğer asistanlar vs çok mükemmeller ama hastane çok temiz ve yeni bir hastane değil... özel odaları güzel o da günlüğü 100 tl. ama diğer odalar kötü... ben doktorlardan çok memnun kaşdım ama hastane çok temiz değildi...

10. 11 Ağustos 2009
  11. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    galiba ben etlik doğum evinde yapıcam şimdilerde orda doğum yapan herkes çok memnun çok temiz olduğunu söylüyorlar orda doğum yapan varmı kıslar??????

12. 16 Ağustos 2009
  13. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    etlikte benim bir arkadaşım doğum yapmıştı çok memnun kalmıştı... Ankarada en çok doğum zekai tahir ve etlikte yapılıyormuş, küvez konusunda falan sorun yaşanmıyormuş bu iki hastanede...

14. 16 Ağustos 2009
  15. sevilaykucuk

sevilaykucuk Beril&Emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba cnm.Benim özel dr vardı. Ama Pazar günü kanamam oldu ve dr 4 saat aradık acmadı. asistanını aradık tlf kapattı. Eşim resti cekti. Özelden vazgectik.Baskent üniversitesine basladım.SSkdan yararlanacıam. Suan için bi aksilik yok. gecen gün yine kanamam oldu hemen baskenttekı dr aradık hemen cagırdı. Hayırlısı artık baskent univesitesine gidenler yada orda dogum yapanların yorumları cok önemlı sevgiler

16. 8 Eylül 2009
  17. vil...

vil... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar bende ikiz bekliyorum 8+3 olduk etlik doğumevine başladım muhtemelen orda devam edicem temiz bi hastane birde hiç kötü eleştiri duymadım. Özellere boy yetişmiyo malum ondan dolayı burayı tercih edicez.Hepimiz için hayırlısı olsun:nazar:

18. 10 Eylül 2009
  19. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar bende sincan lokman hekim hastanesine başladım.. sanırım orada doğumumu düşünüyorum .