Kız anneleri bi bakabilirmi lütfen

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bu gün aylık kontrolümüz vardı doktor kızım cinsel oprganını kontrol etti ve orad bi zar var o zarın açılması gerekiyo dedi, tam olarak neresinde olduğunu göremedim ama kızım bu arada 4 aylık bir ay sonra normale döner eğer dönmesse bi krem yazıcam o tedavi eder dedi bunun ilgi bilgisi olan var acaba ben bişi anlamadım da oyüzden ayy bide erkek doktora detaylı soramadım nedensee tuhafıma gitiii.

2. 17 Nisan 2009
  3. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç duymadım canım ya bakmadı bizim dr

4. 17 Nisan 2009
  5. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    bebeğim kız değil ama dediğin şeyi çok kere okudum yazılanlara göre o kremle açılıyormuş

6. 18 Nisan 2009
  7. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim benimde kizim 4 aylık.evet dogru demiş doktorun.yani ayni bizimki gibi olaca yavas yavas acılıyor canim.sen merak etme.bizimkide yeni acildi.sende zaten arada bi bak fark edersin.

8. 18 Nisan 2009
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    kız bebeklerde vaginada yapışıklık olabiliyormuş ,annelerde bunu farkedebilir baktıklarında ,daha önce burda bir konu açılmıştı bununla ilgili ,bir çok anne aynı şeyi yaşamış ve açıldığını söylemişti..benim bir yakınımda varmış fakat ciddiye alınmadığı için genç kızlık döneminde operasyon ile açmışlar ,vaginada perde deniliyor..o yüzden bebekken farkına varılması iyi bir durum ,düzelir merak etme ..

10. 23 Nisan 2009
  11. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben de tv de bir dr a sorulmuştu orda dinlemiştim,ilaçla açılıyormuş.
    geçmiş olsun.

12. 23 Nisan 2009
  13. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok kereler bende duydum. Kremle açılıyormuş evet. En büyük belirtisi fışkırtarak çiş yapmasıymış bebeğin. Benim kızımda yok ama, kulağıma gelmişti.

14. 24 Nisan 2009
  15. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    benim kızımda 3,5 aylıkken doktorumuz farketti.Allahtan çok zaman geçmeden farketti de hemen açıverdi kremlerle.sonra 12-13 gün kadar 3 adet pomad verdi onları kullandık bi daha olmadı ama ben sürekli kontrol ediyorum.vajen yapışıklığı deniyormuş.bende başıma gelince öğrendim.bizim doktorda erkek ama ben baya bi sordum.çocuğunun sağlığıyla ilgili hiç bir şey dormaktan çekinme bence.sonuçta karşındaki de bu işin uzmanı.hiç utanma cnm,ne sormak istiyorsan sor :1hug: