kız anneleri göbişinizden aşağıya çizgi oluştu mu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sece tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : sece
  1. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    dün bir komşum geldi ve kafam karıştı . 11.5 haftalıkken ki ultrasonda doktorum %80 erkek demişti . 17.5 haftalıkken gittiğimizde hem kordon bağı var bacağının arasında bide bacakları kapalı ama %80 kız dedi . ben dayanamadım 10 gün sonra başka bir doktora gittim oda göstermiyor falan dedi önce ama sonra kız dedi kendi doktoruma haftaya cumartesi gidicem .
    dün bana komşum geldi o erkek olucak diye biliyordu bende dedim ki hayır kız olucakmış bana dediki göbek deliğinden aşağıya çizgi oluştu mu bende evet var dedim o zaman erkek olucak dedi onun gelininde erkek varken oluşmuş ama kız varken çizgi çıkmamış arkadaşım doğum yaptı erkekti ama onunda çizgisi vardı
    anlamadığım şu kız bekleyenlerde çizgi oluşmuyor mu? tamam kesin tanı değil halk arasında inanılan bişey ama ben bütüm mavi aldıklarımı pembe yaptım benimle beraber arkadaşlarım ve görümcemde pembe yaptı bidaha maviye dönme ihtimali var mı ?

2. 17 Ekim 2008
  3. sebeyza

sebeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım keske netleşmesini bekleseydin bazen değişebilio tabi ama hayırlısı inşallah o cizgi işini gec bence benim kızımdada vardı cizgi

4. 17 Ekim 2008
  5. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sebeyza teşekkürler tamam o zaman birazcıkta olsa için rahatladı gerçekten

6. 17 Ekim 2008
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    çizgi bende yok bebiş kesin kız ama ben o çizginin bütün hamilelerde olduğunu duymuştum son aylara doğru çıkıyormuş bence sen komşunu takma kafaya kendi doktoruna gittiğinde bir daha sorarsın cinsiyeti

8. 17 Ekim 2008
  9. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki soracağım beyaz bulut ama insan huzursuz oluyor işte bide haftaya cumartesi gidicem kendi doktoruma

10. 17 Ekim 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ,benim ilk hamileliğimde kızım oldu ama bu çizgi vardı..şimdi ikinci hamileliğim o eski çizgi koyulaştı ama henüz cinsiyetini bende bilimiyorum .. senin baya olmuş ya ..dr.a giderken tatlı bişiler yiyip git ozaman sürekli döndüğü için daha rahat görünürmüş.. bu gün bende gittim dr.a benimkide göstermedi .. birdahaki gidişimde tatlı yicem .. hayırlısı olsun artık..

12. 17 Ekim 2008
  13. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm bende tüm hamişlerde oluyor diye biliyorum bendede var benim erkekim olacak:KK70: inş

14. 17 Ekim 2008
  15. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben de bütün hamilelerde olur diye biliyorum ama bende oluşmadı o çizgiden, kızım olacak, belki son 3 ayda çıkar.. bilemiyorum ama şimdilik çizgi mizgi yok..

16. 17 Ekim 2008
  17. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ah be güzelim dinleme komsuyu falan kafanı karıştırmasına izin verme kimsenin . Bu bahsettiğin çizgi çoğu gebelikte görülen ve gebelik sonrası kaybolan renk değişikliğidir.Benim kızım olacak kısmetse evet o çizgi var ama ablamın oğlu oldu ondada vardı .
    bak bu sitenin yardımı olur umarım http://gebelik.org/dosyalar/cilt.html:CüvCüv:
    Huzurlu ve mutlu bir hamilelik sürmen dileğiyle

18. 17 Ekim 2008
  19. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok teşekkür ederim . benim resmen delinin biri kuyuya taş atmış gibi oldu galiba ama artık bebişimin cinsiyeti değişsin istemiyorum ben ona kızım demeye o kadar alıştım ki
    allah hepimizin yardımcısı olsun
    hepinize iyi geceler