kız anneleriyle erkek annelerinin arasındaki farklar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zhr79 tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    genelde gercekten cok buyuk farklar vardır bana gore erkek annelerinde anlayamadıgım bir kıskanclık mevcut oglunun birlikte oldugu kadına surekli potansiyel bir tehlike gozuyle bakıyorlar alttan alttan laf carpmalar,oglunu esinin yanında ufacık cocuk gibi sevip oksamalar..ama hicbir kız annesi bunu yapmıyor..sanırım cinsiyet aynı oldugundan erkek anneleri gelinlerine ogullarını ellerinden alan bir kadın gozuyle bakıyor..bu sadece iliskilerde degil normal hayattada boyle aman erkek yemek yapamaz ac kalır,hizmet edemes kendi yemegini hazırlayamaz yanlıs bırakılmaz cevremde cok var uyus oluyorum.. erkek anneleri boyle hizmet ediyor erkeklerde alısıp kendilerini bir halt zanediyorlar ve sanıyorlarki kadın boyle olmalı surekli hizmet eden bir tip..evlenincede aynı kendi annesi gibi birini istiyorlar

2. 7 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok doğruohaoldumsmile

4. 7 Mart 2010
  5. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çogunlukla kız annesi kıskanmazzz.. ama erkek annesii çok fena kıskanırr(belli etsede etmesede)
    Kız annesii damadına laf çarpıtmazz.. ama kaynanalarr elbet birgünde olsaaaa bunu yaparr..

ben herkes için demiyorum istisnalar hariç.

kaynanaı geçç benim görümcede kıskanıooo aşkımııı..uyus olsamdaa tınlamıorm. *** Kısskananlarr Çatlasınnnnn***

6. 7 Mart 2010
  7. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum erkek annelerinde çok fazla bi kıskançlık var bence gereksiz bir kıskançlık.aman haaa hele ki tek çocuğu olan o da erkek olandan uzak durun denenmiş örnektir:)

8. 7 Mart 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    oyle ya benimkide tek cocuk ama allahtan anneye baglı biri degil oyle..
    benim iki arkadasımda bunu yasamıslardı kıskanclık olayını kayın valideleri yuzunden
    bende erkek arkadasımın halasında gordum tanısmaya gittigimde durduk yere kalktı optu gerek yok tuhaf geldi bana ilk geldiginde selamlasmada optu tamam ama otururken durduk yere kalkıp opmesini anlayamadım bak nasıl opuyom der gibimi anlamadım kıllıgına yaptıkları belli oluyor zaten

10. 7 Mart 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    farkı bilemem ama benzerlik olarak ikisinin de burnu var. delikafadulden

erkek çocuklarıyla anneler arasında gerçekten çok özel bir iletişim var. benim abimle veya erkek kardeşimle annem arasında da öyle. ben her koşulda başımın çaresine bakarım ama onlar öyle kalıverirler sanıyor annem hâlâ. durum böyle olunca da eve gelecek gelinin oğulcuklarına en az kendileri kadar iyi bakmasını bekliyorlar.

bazen de kendilerinden daha iyi bakan gelinleri kıskanıyorlar. kaydirigubbakcemile3

12. 7 Mart 2010
  13. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin anneleriyle bence de özel bir bag var aralarında benim annem de erkek kardesimi cok sever bayılır resmen 15 yasında(tamam yasıtlarına göre baya kücük,cocuksu) ama bende aynı onun gibiydim o dönemler de ve bana karsı bu kadar insiyatifli davranmıyordu..

Evin en kücügü olması ve en büyük nedeni de erkek olması kesinlikleee..Kendimden pay bicerek konusuyorum kızlarda babaya düskün olurlar babalarda kızlarına tabii kaynanalar gibi abartmazlar isi..ohaoldumsmileİns benim annem cadı bir kaynana olmaz annem kıskanc degildir ama tek kötü huyu cok alıngandır :sinifsinif:

Benim sevgilimin annesi cok iyi bir kadın köyde yasıyor ve benide cok severmis sevgilimden bir ara deli gibi resmimi istemisti cüzdanında saklıyormus ve allah kısmtet ederde evlenirsek ben 4.gelini olacagımm bugüne kadar erkek arkadasımdan annesi ve yengesi arasında sorun cıktıgını hic duymadım olsa mutlaka anlatırdı zaten kadın köyde büyük gelini ilk evlendigin de aynı evde baya uzun yasamıslar yani..:hulya:

14. 7 Mart 2010
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.407
    Ödül Puanları:
    238
    erkek evlat sürekli dışarıda ama kız hep evde vede kaprisli ama erkek evlat uyumlu

bazı kaynanalar erkek evladını kocasından fazla seviyor !!!
    kaydirigubbakcemile

16. 7 Mart 2010
  17. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.807
    Ödül Puanları:
    563
    Erkek anneleri çok ta paylaşmak istemyorlar oğluşlarını yemek yedimi aç mı tok mu diye sürekli sorarlar halbuki bilseler onlardan çok daha iyi bakıyoz adamlara.sempatiksalakcinni
    Kız anneleri de bizleri düşünürler acaba rahat mı sıkıntısı varmı diye.
    İşte aralarındaki fark bunlar aslında dökersen çok şeyler çıkar burada guclubacismile

18. 7 Mart 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yaa annesiyle tanışmadım henüz ama ablası aynı şeyi yaptı. küçüklüğünden konuşuyorduk aşkımın yanındayken ben geldi öptü kafasından biz de elele flndık aşkımla o arada aşkım arada yanağımdan öpüp duruyordu sanki ben de öperim bak der gibi o ne ki öle yaaa??? çok garipsedim ben???
    tam tersi olsa ablam öle bişi yapmazdı mesela???
    sizce aşkıma belli etsem mi bunu?