Kız Arkadaşınız Sizin Tanışıp Bişey Paylaşamadığınız Erkekle İlişki Yaşamaya Başlasa?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve AttaQue tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : AttaQue
  1. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar Küçük Sırlar dizisini izledim yarım yamalak bu akşam , sürekli takipçisi falan da değilim hani gözüm kaydı öyle..
    Konuda ordan aklıma esti , birebir aynı durum sözkonusu olmasa bile aşağıda anlatacağım durum başınıza gelse , tepkiniz nasıl olurdu?

Çok yakın bir kız arkadaşınız var , sizin arkanızdan iş çevirmeyeceğine inandığınız , güvendiğiniz , sevdiğiniz. Bugüne kadar sizi kırmamış , hep yanınızda olmuş..

Derken siz X-Men ile karşılaşıyorsunuz o anda bi elektriklenme oluyor , hani acaba olur mu olmaz mı derken , kendinizi birlikte çay içip , sohpet ederken buluyorsunuz. Ama işler beklendiği gibi gelişmiyor , çünkü muhabbeti sizi açmıyor , kafa yapınızın farklı olduğu da iyice belli olmaya başlamış , anlık bir elektrikmiş bu diyerek siz başlayamamış bu ilişkiyi noktalıyorsunuz.. İçinizde X-Men e karşı bi hoşlanma durumu da yok bu saatten sonra , yani birlikte geçirdiğiniz 2-3 gün olmadı 1 hafta, yaptığınız aktivite çay içmek , sohpet etmekten öteye geçmemiş.. X-Men de anlayışlı biri sağolsun durumu o da idrak ediyor size hak vererek olgun bir şekilde yolları ayırıyor ama tabi birbirini tanıyan iki kişi gibi davranmanızı umuyor ayrılırken..
    Kız arkadaşınız bu durumdan haberdar ve siz X-Men 'le onu tanıştırmışsınız vakti zamanında.. O zamanlar aralarında merabadan öteye geçmeyen bi tanışıklık zamanla birbirlerine ilgi duymaya gitmiş siz ilişkiyi noktaladıktan bir zaman sonra.. Kız arkadaşınız ilk zamanlar size durumu anlatamamış yanlış anlamanızdan korkarak (hani acaba benim yüzümden ayrılmışlar gibi hisseder mi? ) diye düşünerek..X-Men e de ilk zamanlar hayır demiş ama gönlüne söz geçiremeyeceğini anlayarak başlamışlar birbirlerini tanımaya.. Gel zaman git zaman artık saklanamayacak şekilde ilişkilerinin adı konmuş gelip size anlatmış durumu?
    Tepkiniz ne olurdu?

2. 2 Eylül 2010
  3. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Fücudu güzel olan X-Men mi bu aklinialirimsmile
    Kafa yapımın onunla farklı olduğunu anlamışsam,bişiy demem ki ben bilmiyorumkismile He Allah mutlu etsin dirim.

4. 2 Eylül 2010
  5. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Ne Olursa Olsun Arkadaşımın Mutluluğunu İster Bir Süre Uzaktan İlişkilerini Takip Ederim..
    Nede Olsa Bişey Yaşamadığım Ve Benim İçin Bitmiş Birşeyse..

6. 2 Eylül 2010
  7. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bir şey yaşamams ve bitmiş
    bir anlık elektrklenme bir cay içme yüzünden diğer kişilerinde aşkına engel olmaya gerek yok
    1 haftalık bir şey için belki de uzun sürebilecek ilişkiyi kacırmak sacma olur

8. 2 Eylül 2010
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

şakkıdı evet sehsi X-Men gözlüğü de var :))
    cevapları görünce şaşırdım ılımlı bi tavır sergilerim diyebilen kızlar çoğunlukta.

10. 2 Eylül 2010
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Ben ılımlı bir tavır sergileyemezdim açıkçası...
    Yakın arkadaşın her şeyden haberi olsun ama benle olmadı diye gitsin onla bir şeylere başlasın...
    Arkadaşlık bunu mu gerektirir..
    Bence hayır..Bana ters bir durum...
    Nasıl size normal geliyor bilmem ...

12. 2 Eylül 2010
  13. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    kızın saçını başını yolarım alsanaalsanasmile

14. 2 Eylül 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tepki vermem

16. 2 Eylül 2010
  17. duygusuz_girl

duygusuz_girl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.156
    Ödül Puanları:
    238
    Bu durumu daha önce yaşamıştım :)
    Tepkim o kızın yanında olmaktı,ilk başlarda tepki göstermiştim.
    Ama anladım ki gönül bu,ona laf geçmiyor.
    Sonra o kız,kardeşim dediğim kişi oldu,zaten onlarda ayrıldılar.
    Sen yoluna,ben yoluma durumu oldu artık :)

18. 2 Eylül 2010
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dün akşam eşimle konuştuk bu durumu , ben bişey paylaşamamış olmam , bi aşk yaşamamış olmamız , özel bişeyler paylaşamamış olmamız nedeniyle çok garip bakmazdım diye düşündüm. Bir de gerçekten birbirlerine yakışan bi çift çıkmışsa ortaya o kısa süreli tanışma olayının bi ehemmiyeti olmaz hepimiz için dedim.
    Eşimse tam tersini düşünüyor , bişey paylaşılmasa bile kesinlikle olmaması gerekir diyor başka bişi demiyor.Aynen o da sizin gibi bana ters ters bakıp sana nasıl normal geliyor dedi :)