kız bebeği olanlar yardım edin!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve PinSen tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : PinSen
  1. PinSen

PinSen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım.
    11+3 hamileyim bu güne kadar ne bulantı ,ne kusma,ne halsizlik olmadı.Şu an acayip derecede limon aşeriyorum.Bu belirtilere bakınca herkes erkek diyor.Eşim çok fazla kız istediği için hemen suratı düşüyor.Benim için farketmiyor ama onu öyle görünce moralim bozuluyo tabii.Sizin belirtleriniz nasıldı????

2. 26 Haziran 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım hamilelikle ekşi_tatlı yemenin bir bağlantısı yokmuş.bu halk arasında yaygınlaşmış bir inanç.ben sürekli ekşi tuzlu yedim tatlı yemedim ama oğlum olacak hayırlısıyla.halbuki tatlı yiyen de erkek olurmuş.ben tatlı yemedim ama erkek göründü ultrasonda.3,5 aylığı biraz geçti hamilelikte.allah gönlünüze göre versin.sağlıklı olsunda .hiç bunları dert etmeyin.

4. 26 Haziran 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende de bulantı kusma halsizlik hiç olmadı. benim çok tatlı bi kızım var. bende aşermede olmadı birtek yasak diye canım çok sucuk çekiyordu. bana da karnımın şkline bakıp doğuma girene kadar erkek diyorlardı ultrasonda belli olmasına rağmen. bence annenin içine doğar sen hissediyorsun? ayrıca eşininde öyle suratı falan düşmesin allah sağlıkla kavuştursun kızı erkeği farketmez.

ye ekşiyi doğur ayşe yi :)))

6. 26 Haziran 2009
  7. PinSen

PinSen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne bileyim ilk öğrendiğimde erkek gibi gelmişti şimdi psikolojik olarak mı artık nedense kız hissediyorum.Tabi en önemlisi sağlıklı olması bizde böyle olmasını istiyoruz ama Eşim öyle böyle değil kız manyağı Hayırlısı olsun,sağlıklı olsun falan diyor ama ben o burukluğunu anlayabiliyorum.onun istediğinin olmasını çok istiyorum....

8. 26 Haziran 2009
  9. nazar_boncugum

nazar_boncugum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar benimde kizim olacak doktor ultrasonda herseyini gösterdi... gercekten kiz!!Ama ben hic eksi yemedim halende yiyemiyorum acayip tatli istegim var ve karnim sivri kizlarda genis olurmus diyolar...her gören oglan mi diye soruyor..Ama benim kizim olacak!!:ecrin_bebek:

10. 27 Haziran 2009
  11. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende ilk aylarda cok fazla limon yedim anormal bi sekilde yemiştim bugun kesinlesti kızım olacak Allahın izniyle :) ama bunlar tabiki dogrulugu kesin olmayan seyler
    hayırlı olsun

12. 27 Haziran 2009
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben tatlı hastasıyım hayatta ekşi sevmem ama hamile kaldım deli gibi ekşli yedim....öyle kusma halsizliğimde yoktu...

14. 27 Haziran 2009
  15. mart09

mart09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    226
    Ödül Puanları:
    113
    Sen canını hiç sıkma ben kendimi bildim bileli kız istiyordum ve hamileliğimin basında, hiçbirsey yasamadım, hatta bazı zamanlarda kendimde o kadar fark görmüyordum ki acaba hamile degilmiyim diye bile düşündüğüm oluyordu.
    ılk 3 ay en favori yiyecegim zeytin ezmesi ve cubuk krakerdi. Şalgam suyu diye inliyordum. Suratıma bakan herkes "erkek" diyordu. Hatta bütün bunlardan o kadar etkilenmişimki dr bana ne istiyorsun diye sordugunda "erkek hissediyorum ama kız istiyorum" dedim. Dr umun bana cevabı "O zaman Allah gönlüne göre vermiş" demek oldu. Su anda bir kız bebek bekliyorum.
    Allah herseyden önce saglıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar versin hepimize. Sonrasında ise hiç canını sıkma Allah sizinde gönlünüze göre verir insallah......

16. 27 Haziran 2009
  17. PinSen

PinSen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok sağol içimi rahatlattın.Umarım kızını sağlıklı olarak kucağına alırsın:)))

18. 27 Haziran 2009
  19. hircin

hircin canım kızımm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben eşşi ve acı yedim kızım olacak ALLAH izin verirse kafanı takma cnm böyle şeylere hayırlı ve sağlıklı olsunda hayırlı doğumlar