Kiz Bebek Anneleri Dikkat!!!!!!!

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve esennil tarafından 6 Kasım 2007 başlatılmıştır.

6 Kasım 2007
    Konu Sahibi : esennil
  1. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sabah Kk De Bir Annenin Yazisini Okudum.kiz Bebğimin Vajinasi Yapişik Diyor.kizim 1 Yaşinda Ve Uyanmasini Bekledim Evet Benim Bebeğim De Kilolu Ve Vajina Deliği Yok.orda Yer De Yok Sadece Idrari Için Var.lütfen Bilgisi Olan Paylaşsin.kiz Anneleri Siz De Bebeklerinizinkine Bakin.ben Hemen Yarin Doktora Gideceğim.sonucu Bildiririm Size.

2. 22 Kasım 2007
  3. almila

almila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya gerçekten mi yok belki görememişsindir toplu olduğu için benim oğlum var ama konu dikkatimi çekti inşallah yanlış görmüdoktordan geldikten sonra habersiz bırakma merak ettim şimdi

4. 8 Mayıs 2008
  5. Elis

Elis Guest

allah allah ilk kez duydum boyle bisey ...benim kizim uyuyo suan yarin ilk isim bakicam...allah sifalar versin canim

6. 9 Mayıs 2008
  7. EflaNazLina

EflaNazLina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk kez duyuyorum ya böyle bişey olsa mutlaka uzmanlar uyarır kontrol edin demezler mi? ..geçmiş olsun ya bizi de bilgilendir arkadaşım doktora gidince.

8. 12 Mayıs 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabi vajinası olmayan kişiler var yani bu tür bir rahatsızlık var ama nasıl oluyor onu bilmiyorum ........... inşallah hjer şey yolundadır yani bir sorun çıkmamıştır.

10. 12 Mayıs 2008
  11. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende duymuştum böyle ir kaç kez sağdan soldan ama hiç kızıma bakmak aklıma gelmemişti şimdi uyanınca bende bakacağım

12. 12 Mayıs 2008
  13. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktor her gidisimizde bakar mutlaka o bolgesine demek ki kadinin bildigi varmis bende niye bakiyor diyordum :)
    ama bir bilgim yok canim hemen doktora gortur