kız bebek bikini ve güneş kremi

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve cerensesil tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cerensesil
  1. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bu ay sonunda tatile gidecez.bebeğimi güneşten en iyi şekilde koruyacak bir kreme ve bebek bikinisine ihtiyacım var.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. 2 Haziran 2010
  3. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım, selamlar öncelikle...mayo bebek bezi ile daha rahat edersin,bikini alacaksan lc waikikide güzel modeller gördüm,mayo tavsiye etmiyolar ıslak kalır diye...güneş kremi bizde chıcco 50+ var,ayrıca sebamed de iyi diyorlar.yanına bol kısa kool t-shırt te al canım iyi tatiller şimdidena.s.

4. 2 Haziran 2010
  5. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok ii oldu yaa bizde 15 güne kısmetse gidicezz denizee sokmayı düşünüyorum birazda ufak havuz aldık ona sokucazz oynasın diee aklımdaydıı bikini bulamamıştım hep büyükler vardı lcw de ufacıklar var demekki

6. 2 Haziran 2010
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    canım bize drumuz sebamedi tavsiye etti ve dora çok beyaz oldumu ne kadar 50 faktörde sürsem kızarıyo bunun içinde güneşten kızardıkmık mı gece yatarken silverdin diyebir yanık kremi var onu sürüyorum kızarık yerlere hiç bişi yi kalmıyo sabah a kadar druna sormanı tavsiye ederim ...

8. 2 Haziran 2010
  9. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eger imkanın varsa numune iste günes kremlerden cünkü bazileri o kadar koyu oluyor ki sürmek cok ama cok zor oluyor. Ben mesela chiccodan menun kalmadım bu konuda cok macum gibi. Bende hep 50+ alıyorum. Gecen sene dedilerki yurt dısında artık 50 + yok burdada satılmıcak ama bu sene daha almadım ondan tam bilmiyorum.

mayo ve bikini kipada suan cok var hep disney ürünleri cok sirin seyler var. Zarada bikini altlar var. Mothercarede mayolar var. LCW ben göremedim bizim burdakinde yoktu.
    Mothercare de bezli altlar var onlarda pratik oluyor. Veya hicbirsey bulamasan Huggies little Swimmers var kaydirigubbakcemile2. Benettonda var mayo ve bikinler.

10. 3 Haziran 2010
  11. yaz gecesi

yaz gecesi 3bes Üye

Beğenildi:
    2.172
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlikle sebamed al. çünkü içeriği doğal.. ben aldım oğluşuma. yüzü için 45 faktör yüz kremi aldım. kol ve bacakları içinde sprey olandan alcam. kolay sürülsün diye

12. 3 Haziran 2010
  13. cerensesil

cerensesil canım kızım melisim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar hepinize teşekür ederim.sanırım şu bez altlardan alıcam.kremide doktoruna danışayım.büyük bir ihtimalle sebamed alırım heralde

14. 3 Haziran 2010
  15. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende chicco nun güneş kremii aldım çok pişman oldum o ne öyle ya vucuda yoğurt sürmüşsün gibi uğraş uğraş dağılmıyor. birde 20 faktör yeter diyenler var. sizin dr lar ne söyledi?

16. 3 Haziran 2010
  17. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    20 faktör yeterli değil bence,bebeklerin cildi çok hassas çünkü.bir de benim hep plajlarda gördüğüm güneş kremini yedirmiyolar,ince beyaz tabaka halinde vücudunda duruyor.doktora soracağım bu konuyufisfisfis

18. 3 Haziran 2010
  19. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bize 50 faktör önerdi doktor, sebamed chicco hangisini istersen dedi, cerensesil tatile giderken yanında mutlaka böcek sinek sokmasına karşın merhem ve şimdi havuza falan girerse mantar ilacıda götür. MAntar çok kötü bir şey valla biz çok uğraştık iyileştirinceye kadar. Doktoruma haftaya gidicem tekrar sorarım isimlerini yazarım burdan, ya da eşi reçeteyi atmadıysa akşam bakar yazarım.