kız bebeklerde cinsel organ

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve dilsah99 tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : dilsah99
  1. dilsah99

dilsah99 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar benim bebeğim 10 aylık.geçen gün yeni bir doktora gittim.kızımı muayene ettikten sonra kukusunun (yani cinsel organının) kapalı olduğunu söyledi.ve vajinal bir krem verdi.sabah akşam sürmemi söyledi.kime sorsam şaşırıyor bende şaşırdım.aynı doktor başka bir kız arkadaşımın bebeği içinde aynı şeyi söylemiş.kafan karıştı.ben bakınca hiçbirşey anlamıyorumki yorum yapayım.böyle birşey duyan bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa bana yazarsa sevinirim.sağlıkla kalın..

2. 27 Kasım 2007
  3. zerrecik

zerrecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    daha önce hiç böyle birşey duymadım hem kapalıysa bile krem nasıl bir etki yapacakki krem vermiş hem hiç duyulmayan şeyin iki defadır aynı dr a denk gelmesi de ayrı bir konu benim nacizane fikrim kızını başka bir dr a göstermen

4. 30 Kasım 2007
  5. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne enteresan bişey öyle kremle açılırmıymış öyle bişey varsa bile bence arkadaş başka doktora götür bir doktorla kalma salıcakla.:nazar:

6. 30 Kasım 2007
  7. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merak ettim ne krem verdi?

8. 30 Kasım 2007
  9. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    internettede aradım böyle birşey hiçbir yerde yazmıyora.s
    bence başka bir drada göster cnm en azından içiniz rahat eder

10. 1 Aralık 2007
  11. afb

afb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ilk defa duyanlardanım bencede başka bi dr gösterirsen seninde için rahatlamış olur krem kapalı bi yeri nasıl açacakki? biraz tuhaf geldi

12. 1 Aralık 2007
  13. Herbela

Herbela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç endişelenme ve doktorun verdiği kremi kullan canım. Benim kızım da öyleydi kremi kullandık açıldı. Bu çok sık rastlanılan bir durum değilmiş, çok da tehlikeli birşey değil. Vajinası zarla kaplı gibi duruyor. Sadece çişini yaptığı yerde ufak bir delik vardı ve erkek çocuğu gibi attıra attıra yapıyordu çişini:)
    Kremi kullandık geçti. Mühim birşey değil yani

14. 2 Aralık 2007
  15. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk duyuyom benimde 5 aylık kızım var doktor muayene etti ama birşey demedi öyle dikatlide bakmadı yani olsa nasıl anlaşılırki

16. 3 Aralık 2007
  17. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kk dan duydum baktım benim kızımınkide kapalı.doktora gittik bepanten ve anestolle 2 gün yumuşat sonra getir açalım dedi.ama ben evde masaj yapıp açtım.şimdi düzeldi.ilk çok korkmuştum.açılıyor zamanla.dottorumu uyardım bizden sonra kız annelerine söyleyecek artık.korkma düzelir

18. 4 Aralık 2007
  19. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bu konu çok önemli küçükken farkedilmezse büyüyünce büyük sorunlar yaşanıyor.ne yazıkki anneler farkedemiyor ve her doktorda zahmet edip açıp bakmıyor yada akıllarına gelmiyor.benim kızı 4 aylıkken ilk defa götürdüğüm bir doktora gittik.sadce genel muayene içindi.sağolsun doktor vajinanaın kapalı olduğunu görmese biz kesinlikle farketmezdik....10 gün içinde kremle açıldı.her anne baba mutlaka kız çocuklarının vajinasını muayene ettirsin.