kız bebişe külotlu çorap sakıncalımı?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve t.dogru tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : t.dogru
  1. t.dogru

t.dogru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 11 eylülde kızım doğdu onu süslemeyi elbiseler giydirmeye bayılıyorum bir arkadaşım 1 yaşına kadar külotlu çorap giydirme sakıncalı dedi. bu konuda fikri bilgisi oan varmı benimşe paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim.a.s.

2. 9 Kasım 2008
  3. Zeos

Zeos Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben erkek annesi olmama ragmen kışın üşüyecegini düşünerek giydirmeyi düşünüyordum:1no2:

4. 9 Kasım 2008
  5. hilarya

hilarya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben oğluma aldım bile..... Çevremde erkek çocuğu olan annelerin hepsi kullandı... Bugüne kadar bir sakıncası olduğunu duymadım.. Ama araştırmak gerek..

bence soğuk külotlu çorapdan daha zararlı..
    Hele ki senin kız çocuğun var.. Ne sakıncası olabilir ki..???

6. 9 Kasım 2008
  7. wxixskxix

wxixskxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kızım da seninkinden 6 gün büyük ve ben de aldım giydiriyorum bir sakıncasını da duymadım hatta sıcacık olur bacakları ama sen ne sakıncası olduğunu öğrenirsen bizimle de paylaşır mısın????

8. 9 Kasım 2008
  9. t.dogru

t.dogru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacaklarında dolaşım yavaşlıyormuş bacakları gelişmiyormuş.aslında benim 4.5 yaşında oğlum var o martta doğmuştu bebekken onada giydirdim ama kışa kadar o 6-7 aylık omuştu o yüzden tedirgin oldum.yoksa oğlum sağlıklı allaha şükür.hala ayaksız vücüdu fazla sarmayanlardan pantalonun altına giydiriyorum.soğuk havalarda üşümüyor böylece.

10. 9 Kasım 2008
  11. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hic bir sakincasi olmaz.. benim kücük kuzenim kisin dogdu.. üstelik erkek ve hep giydirdik.. kücük meleklerimiz üsüsün mü`? kiyamam ben onlara..

12. 10 Kasım 2008
  13. waterlily77

waterlily77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar valla sizi bilmemde ben üç kız annesiyim en küçüğü 29 eylülde 2bitti ve ben kışı geçirene kadar sıkı bir kilotlu çorap giydirmedim cicili bir şeyler giydirdiğimdede giydirdiğim çorap o kadar bacaklarını sarmıyordu çünkü kan dolaşımını etkiliyormuş doktorumuz öyle demişti zaten yeni bebek olduğu için ve kışa denk geldiği için dışarıya pek çıkarmadım çıkardığım zmanlarda tulumunun altından patikli zıbını gydirdim ikinci kışımızda bol bol giydik::::))

14. 31 Mart 2009
  15. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sasırdım dogrusu benim de 2 kızım var giydiridm ama küçük kızıma cok degil arada gerekli oldugu zamanda simdiye kadarda zararlı oldugunu hiç duymadım :uhm: acaba ne zaraları olabilirkiii CADIARZU :1no2:

16. 1 Nisan 2009
  17. sherry456

sherry456 Guest

kış geldiğinden beri sürekli giydiriyorum ben sakıncalı olduğunu hiç duymadım.çok sıkan çoraplar zararlı olabilir belki ama normal bi çorapta olacağını sanmıyorum.zaten hep esnek yumuşak çorapları tercih ediyorum.

18. 2 Nisan 2009
  19. hetcik83

hetcik83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım da 14 eylül doğumlu, ben bayadır giydiriyorum, doktora özellikle sormadım ama kontrolünde gördü bi şey demedi. Bi de ben büyük alıyorum (1 yaş) esnek olanlardan.