Kız beklerken erkek yada erkek beklerken kız doğuran var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve newlife tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Kızlar yaaa benim bebiş çok hareketli olduğu için doktor 5. ayda kız gibi görünüyo dedi.Ben şimdi 8 aylık hamileyim ve doktor bidaha göremedi cinsel organ kısmını çok hareketli olduğu için.Gördüğüm rüyalar da hep erkek bebek doğurucağıma yorumlanıyo.Biz kendimizi eşimle kız diye baya şartlandırdık halbuki.Acaba doğum sırasında bize bi sürpriz yapar mıki? Bildiniz böle bi durum oldumu hiç?
    Allah sağlıklı hayırlı versin tabi herşeyden önemlisi de işte ikimizde çok istiyoruz kız olmasını.:CüvCüv:hihoyyyt

2. 20 Ağustos 2008
  3. mevzey

mevzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    591
    Ödül Puanları:
    153
    canım arkadaşım rüyasında mavi havlu görüyodu ama kız oldu ultrasonda öle denmişti zaten allahım hayırlısını versin bizede dua et bizde bebek isteyenlerdeniz hayırlı doğumlar

4. 20 Ağustos 2008
  5. newlife

newlife Guest

İnşallah en sağlıklısından en hayırlısından evlatlar nasip eder Allahım hepinize,cümlemize...Çok teşekkürler canım

6. 20 Ağustos 2008
  7. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aaa doktora gidicek oldunmu su içme o zaman tatlı bişeyler yeme.onları yiyince cok hareketli oluyolarmıs a oondan dedim.inşallah en kısa zamanda ögrenirsin bi daha

8. 20 Ağustos 2008
  9. newlife

newlife Guest

Söylediklerini yapıyorum zaten canım.benimki anormal hareketli.Doktor bile daha önce bu kadar hareketlisini görmemiştim dedi.Ben artık durduğu zamanları not alıyorum :) Sabah baktım 40 çeşit rüya tabirlerine,gebe bi kadın adet olduğunu görürse rüyasında erkek doğururmuş.Doktor erkek olma ihtimali var filan demedi hiç.Kız diye şartladık bizde.İnşallah Kız olur Allahımmmmmmmmm

10. 20 Ağustos 2008
  11. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim kuzenimin erkek diyordu doktor hep.ama kızı oldu.komşumda aynı şekilde 8.aya kadar erkek demiş kız oldu.bebeğin duruşu falan önemli tabi.kız bebekler genellikle göstermiyo diye biliyorum.kimin kızı varsa geç öğrendi cinsiyetini.

12. 20 Ağustos 2008
  13. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de başından beri hep kız dedi doktor bacakları açıktı doktor rahatlıkla gördü ama ben bile şüpheleniyorum bazen erkek doğarsa diye..

14. 20 Ağustos 2008
  15. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herşeyini pembe aldım yani düşünsenize..

16. 20 Ağustos 2008
  17. newlife

newlife Guest

Allahtan ne ben nede eşim bebeklerde pembeyi seviyoruz.o yüzden hiçbişeyini pembe almadım.

18. 20 Ağustos 2008
  19. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kız beklerken erkek,erkek beklerken kızı olan çok tanıdığım oldu.Benim de aynı senin gibi 5. ayda doktor kız gibi ama kesin değil dedi.Bir daha da sormadım.Kıza alıştırdık kendimizi ama bakalım bize de bir sürpriz olur mu:1shok: