kız büyük erkek küçük olursa ilşişki yürür mü?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve butterfly tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : butterfly
  1. butterfly

butterfly Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    MRB bu yaz tatilde biriyle tanıstım önceleri yasını bilmiyordum iri uzun boylu yakısıklı bi cocuktu. Bende minyon oldugum için küçük gösteriyorum. Tatil boyunca pesimde dolastı. daha sonra 90 dogumlu oldugunu ögrendim ( bu arada bende 82liyim) ve hiç bulasmadım. O da ilk zmanlar benim yaşımı bilmiyormuş. Yasımı ögrendikten sonrada bana olan tavırları değişmedi yine nereye gidiyorsam geliyor konsuyordu. bi sekilde tatlı diliyle kandırdı beni ve arada 8 yas olmasına ragmen sevgili olduk 1ay cok güzeldi sonra ÖSS den düşük puan alınca moreli ve bana olan tavırları değişti. biliyorum cocuk daha diyeceksiniz ama bi sekilde bende baglandım. Suanda ayrıyız ve arada yas farkının cok oldugunu yürümeyeceginiz söyledisenağlama o ayrılılalım derken ben baglandım ve hırs yaptım içimden ne yapmalıyım lütfenn yardımmmmm:çok üzgünüm:

2. 24 Temmuz 2008
  3. derman

derman 2.melegim geliyor Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    48
    Biliyor musun erkekler kadinlara göre daha zor olgunlaşir. Aranizda baya yaş farki var. Kimbilir onun kafasinda kaç tane kafak yeli vardir. Bence unut onu zaten görüşmüyormuşsun. Senin için yaz aşki olrak kalsin.

4. 24 Temmuz 2008
  5. KarKralicesi

KarKralicesi Sığınamıyorum Hiçbiyere:( Pro Üye

Beğenileri:
    1.185
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki unutun...
    Daha afzla baglanmadan bence..Duygularınızı engelleyin derim:kahve:

6. 24 Temmuz 2008
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım birkere çocuk 90 lı çok küçük yanı daha 18 yasında sen 26 yasındasın.bence kesınlıkle olmaz.çocuk 30 sen 38 olsan neyse dicem en azından karakterleriniz oturmus derdim.ama çocuk daha kendi kararlarını verecek yaşa dahi gelmemiş.resit bile sayılmaz.kafa yapınız nasıl uydu anlamadım.çok ilginç bence bu anlmasız duygu karmasasına bir an once son ver...

8. 24 Temmuz 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    gönül ferman dinlemiyor derler ama dinletmek mi lazım acaba,üzülmemek için....yaş farkı her zaman bana saçma gelmiştir,önemli olan hissedilen yaştır derim ama tabi gerçekçi de olmak lazım...sorunuza gelince ilişki yürür ama sizden çok şey götürür,sonucunda ciddi bir birliktelik olmayacağı için boşa geçen zaman derim,,,siz bence daha mantıklı düşünerek yaklaşın olaya...bir eğitimci gözüyle...
    sevgiler...

10. 24 Temmuz 2008
  11. MonaPisa

MonaPisa Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer o 28 yaşında olsaydı sen de 36...o zaman olur derdim. Çünkü belli bir olgunluğa ulaşmış olacaktı insanlar. Ama şu anda ..... zor gülüm bana sorarsan. Sen de biliyorsun bunu aslında da kalbine söz geçiremiyorsun işte biliyorum.

Yaş farkı önemli değildir. Önemli olan yaşın kaç olduğudur. O fark yaş ilerledikçe kapanır göze bile gelmez. Ama 18 yaşında bir gençle bu iş çok zor kabul et.
    :sm_confused:

12. 24 Temmuz 2008
  13. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arada 8 yaş var :1closedeyes:
    bence bu yaş çok fazla hele de erkekler o kadar geç olgunlaşırlar ki :CüvCüv:sengözlerimebaksanab
    bence kalbinize hükmetmeyi başarın ve kafanızda bitirin:kahve:
    çocuk gerçeği geçte olsa anlamış sengözlerimebaksanab
    ya da birileri ona anlatmış fisfisfis

14. 24 Temmuz 2008
  15. EU2

EU2 Guest

O daha bir genç bile sayılmaz..18 yaşında yeni yetme..Çocuk hatta çocuk...a.s

16. 24 Temmuz 2008
  17. hxixstory

hxixstory Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizinde dediğiniz gibi çocuk o daha...yol yakınken vazgeçin.o daha kararlarından emin olacak yaşta değil ki.8 yaş fark hiçte azımsanacak gibi değil.a.s.

18. 24 Temmuz 2008
  19. mavrulam

mavrulam Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    48
    Açıkçası ben kardeşim gibi görürdüm onu siz 82 lisiniz o daha çocuk ...