Kız çocugu taciz ve tecavüz.......

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve NohutluPilav tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : NohutluPilav
  1. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar merhaba......
    bugun tv de bir kanalda küçük kız çocukluklarının yaşadıgı taciz ve tecavüz olaylarını konu edinmişlerdi:nazar:.......bir an o kadar ürperdim ki arayan kişiler o zaman kız çocuklarıymış fakat şimdi evinin hanımları.a.s...ama hepsinin psikolojisi bambaşka..
    resmen allahım bana kız evlat verme dedigim sahnelere aşhit oldum anlatılanlar o kadar korkunçtu ki aile içi taciz hatta tecavüz:1no2:......kimisi amca dedigi kişiden kimisi dayı dedigi kişiden kimisi ise öz ve öz babasından...........bunları duyduktan sonra kuzenının tacizine ugrayan insanlar onlara göre daha mı şanslı acaba diye bir düşündümCADIARZU.....onurları o kadar zedelenmişki hepsinin güvenleri sıfırın altına inmiş insanlara karşı...ve en kötüsü öz güven problemi yaşamış bu insanlar.....acaba küçük yaşlarda tacizi yaşamayan kız çocugu varmıdır şu ülke de....itiraf ediyorum ben yaşadım....bu yuzden de kız çocuk annesi olmaktan korkuyorum bende güvenımı kaybettım gerçi benim ki bu insanların yaşadıkları arasında sadece bir kum tanesi şimdi size sormak istiyorum sizinde başınızdan bu gibi şeyler geçtimi sizde kız annesi oldugunuz için veya olacagınız için hiç korktunuz mu:uhm:

2. 18 Kasım 2008
  3. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çocuk sahibi olmaktan hele ki kız çocuğu sahibi olmaktan ölesiye korkuyorum..kız-erkek ayrımı değil bana bişe olursa kızımı kurtlar ham yapar gibi...

4. 18 Kasım 2008
  5. NohutluPilav

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kız-erkek ayrımı değil bana bişe olursa kızımı kurtlar ham yapar gibi...[/QUOTE]

bu cümleyi kurarken ciddiyet boyutunuzu idrak edemedim:nazar:
    açarmısınız lütfen.............

6. 18 Kasım 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bugun esra ceyhanın programında vardı kanallara bakarken duydum sok oldum

15 yasında kız baglandı..erkek arkadasımla cınsellıgı yasamak ıstedık

ama o sonra soz verdıgı halde ben ıstemeden bırlıkte olduk.sımdı aılem ben evlendırecek ne yapacagım
    aıleme nasıl soylıyecegım dıye Haydar Dumene soruyor

AILELERE BUYUK IS DUSUYOR.
    cocuklarımızı serbest yetıstırecegız dıye cok mu başı boş bırakıyoruz

8. 18 Kasım 2008
  9. Elis

Elis Guest

kiz yada erkek ne farkederki,cig sut icmise rasladinmi her kotulugu yapar kiza yapacagini erkegede yapar..........dunya insan kilikli sapiklarla dolu..............

Allahim hepimizin evlatlarini korusun:Saruboceq:

10. 18 Kasım 2008
  11. NohutluPilav

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    haklısınız büyüklere çok iş düşüyor fakat bır bayan babasının kendine tecavüz ettigini söyledi ve durumu annesine anlattıgında da annesinin tepkısı hortumla kızını döverek böyle bir şeyin ancak iftira olabılecegini söyleyip kızına ınanmaması olmuş...bir kız babasına neden iftira atar kı...

12. 19 Kasım 2008
  13. Princess

Princess Guest

kız erkek çok fark etmez ama bi yaştan sonra erkekler daha güçlü oluyor.
    ben açıkcası bu dünyaya çocuk getirmekten korkanlardanım.
    düşünüyorum ya, kapınızı çalıp su verebilir misin deyip tecavüz edebiliyorlar..
    insanlar o kadar kötü olabiliyor ki, aklımızın alamayacağı, hayal edemeyeceğimiz kadar kötü...
    Allah kimsenin başına vermesin, Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi..

14. 19 Kasım 2008
  15. flurya

flurya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu çirkinlikleri yapanların alkol yada uyuşturucu bağımlısı olduğunu düşünüyorum.
    Aklı bulanmamış bir insanın hele hele evladına ve yeğenine bu şekilde yaklaşabileceğine
    inanmak istemiyorum. Öncelikle bağımlılardan uzak durmak gerekiyor herhalde.
    Allah kötülerle karşılaştırmasın.

16. 19 Kasım 2008
  17. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bugun bende bı sabah proramında duydum daha 1 yasında bır bebegı anı morarmayla hastaneye kaldırıyorlar ve bebegın babası tarafından tecavuze ugradgı anlasılmıs babasıda profosormus bılmem ne kadar dogru bunun gıbılere ne ıskence varsa hıc acımadan yapabılırım lanet olsun ya

18. 19 Kasım 2008
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bu olay gerçekten doğru mu... eğer doğruysa ,hala bu insanları topluma kazandıralım,tedavi edelim diyen arkadaşlar var. onlara bu haberi göstermek isterdim.....bu adam acaba gerçekten yaşamayı hakediyormu... bir düşünmek lazım...