Kız erkek ayrımı

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve TozToprak tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : TozToprak
  1. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bebek erkek olursa iyi güzel kız olursa bebek sağlıklı olsunda kız olsun vs....sinir oldum artık bu lafı duymaya ve başta erkek torun meraklası kaynanama.Sırf soyları devam etsin diye erkek torun.

2. 21 Ekim 2010
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    bu herkeste böyle degil ama..
    benim kaynanamda kiz torun istiyo 11 erkekten sonra..
    ilk bebegimin erkek oldugunu duyunca.. olsun kizim , saglikli olsunda dedi :KK1:

allah evlatlarimiza uzun ömür versin..
    baskalarinin istegi bir kulaginizdan girsin , öbür kulaginizdan ciksin..
    sanslisiniz ki, bebek sahibi olabiliyorsunuz.

4. 21 Ekim 2010
  5. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    163
    biz doktora gittiğimizde eşim cinsiyeti sormamıştı bile, hatta doktor söyleyeyim mi dediğinde farketmez dedi. ancak görümcem erkek olduğunu söylediğimde delirtmişti beni, bir o meraklıydı erkek olsun diye, yok eşin ne sevinmiştir, yok şöyledir diye. kendi ailem ise daha garip, hadi ya belki doktor yanlış görmüştür demez mi? ardından da neyse artık bir dahakine diye sanki bei teseli ettiler. bu arada eşimin ailesi sadece sağlığıyla ilgilendi -görümcem hariç-....

6. 21 Ekim 2010
  7. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar benimde ikizlerim olacak ikiside dünya tatlısı olacak eminim geçen dr gittik muayeneye cinsiyetelrinide söledi dr biri kız dedi
    diğerini bi hayli zor söledi kı zçocukları iyidir falan die eşimde öenmli olan sağlıklı olması dedi iyi o zaman dierinide söleyim diğeride kız dedi
    bizim için ayrım yoktu ama herkes bi kız bi erkek olsaydı dedi buda beni üzüyoo ben kız erkek değil evlat istedim rabbimden önceee ve allah şükürr iki tane kızım olacak allahım onlara sağlık hayırlı ömür versinnnnn

8. 22 Ekim 2010
  9. zehrakca

zehrakca DERENİM BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kız çocukları ilk başta buruk karşılanıyor ama 4. Aydan sonra kendinlerini öyle bir sevdiriyorlar ki kız bebek haberini buruk karşılayanlar sonra çok utanıyorlar o sözleri için.

10. 22 Ekim 2010
  11. ege_sny

ege_sny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    394
    Ödül Puanları:
    93
    benim 8 yıl bebeğim olmadı malesef.. fakat hamile olduğumu öğrendiğimde içimden bir erkek geçti ne yalan söyleyeyim. belkide malum olmuştur bilemiyorum.eşimse kız bebek meraklısıydı... o kız istedi ben erkek. ama hep sağlıklı olsun da dedik.. hiç unutmuyorum; bebeğimizin cinsiyetini öğrenmeye gitmiştik. doktor 'koca penisli bir oğlunuz olacak' dedi:) bu söz kız isteyen eşimin o kadar hoşuna gittiki bütün arkadaşlarımıza keyifle bunu anlatmıştı haftalarca...

12. 22 Ekim 2010
  13. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bebeğimin cinsiyetinin kız yada erkek olması hiç önemli değil sağlıklı eli ayağı düzgün bi bebeğim olsun tek istediğim bu.Daha cinsiyetini öğrenmedim kız bebekler geç gösterirmiş cinsiyetini buna dayanarak dedim kıza benziyo diye.Kaynanamda zaten hamile kaldığımı öğrendiğinde inşallah erkek olur diye dua ediyo gerçi ağzının payını vermiştim o zamanda sen kadınlığından memnun değilmisin diye.Eltimle aynı zamanda hamile kaldık o benden 2 hafta önde.Onunki ikizdi sonra teke düşmüş dr öyle demiş.O konudada diyoki sanada ikiz istemiştim tek oldu.tekini bulamayan var ikizden bahsediyo bana.Onada ayrı sinirlenmiştim zaten.

14. 22 Ekim 2010
  15. yesilyoll

yesilyoll Allaha şükür. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Aynen katılıyorum sana arkadaşım
    Extradanda söylemek istedıklerım şunlar ...
    Erkek bebek kız bebek ayırımı yapıldığına çok inanmıyorum benim benim 2 kızım var 3.nün oglan olmasını istiyorum
    aplamın 2 oğlu vardı 3.hamıle kaldı kızı olmasını istiyordu onun eltısıde senın kızın olrusa bende doğurcam diylordu ama nasip 3.de oğlan oldu aplamın
    Bende çok kızıyorum ama değişiklik aranıyor
    ben anneme 3.de kız doğuyor içime dıyorum olsun 4.oğlun olur dıyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 böyle gelmmiş böle gider gibi........

16. 22 Ekim 2010
  17. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende kimi bilsem kaynana arkadas hatta esim de dahil herkes kiz istiyor cok enterasan bu erkek muhabbetini sadece kadinlarkulubunde duyuyorum hic takmayin arkadaslar kiz da bizim oglan da bizim kaynanaya sadece susmak duser konusursa da amannn birakin konussun dursun kendi kendine:)) Allah saglikli hayirli evlatlar nasip etsin hepilmize Insallah.

18. 23 Ekim 2010
  19. tencere_tava

tencere_tava __ hersey senin icin __ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kiz olsun erkek olsun fark etmez SAGLIKLI olsunlar ve analarina babalarina vatana millete HAYIRLI evlat ve insan olsunlar