kız isteme anıları

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve leyladmn tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : leyladmn
  1. leyladmn

leyladmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar annesinden babasından istenenler haydi bize anılarınızı anlatındelikafadulden

2. 17 Şubat 2009
  3. hask

hask HDDES Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    keşke isteyenimiz bizi evimize gelip rahat rahat istese de bizde anlatsak şöyle ama yokk olmuyor işte...:çok üzgünüm:kaydirigubbakcemile

Son düzenleme: 17 Şubat 2009
  4. 19 Şubat 2009
  5. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    leyladmn biz nişandan bi kaç hafta önce aileleri tanıştırdık bir kaç kez ev oturmasına gidildi gelindi
    geçen sene ocak ayında da hem beni isteme hemde nişanımızı yaptık
    o günki hazırlıklar tabi koşturmaca sabah kuaföre gidildi hazırlanıldı fotoğrafçıya gidildi oradan beni eve bırakmıştı eşim gitti kendi ailesini akrabalarını toparladı getirdi.
    evde oldu bizim nişanımız elli kişiden daha kalabalıktı sanıyorum eşimin amcaları dayıları halaları vardı benim anneanne babaanne dedeler dayılarım teyzelerim ve halalarım vardı
    genelde aile içinde yapıldığında en yakın akrabalar davet edilir ama yeriniz müsaitse istediğin herkesi çağırabilirsin.
    kayınpederim beni dedemden iki kez istemiş ama ben mutfakta olduğumdan hiç birini duyamadım maalesef alkış kıyamet olduğunda anladım ki istemişler :)
    yüzüklerimizi yine dedem taktı kurdelamızıda dedem kesti
    eğlenceli ve heyecanlı geçti.

6. 5 Mart 2009
  7. mai29

mai29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kahveleri dağıtırken tuzlu kahveyı eşime denk getiricem diye akla karayı seçmiştım resmen sırtımdan ter boşanmıştı o an tabı zavallı eşım herşeyden habersızdi sengözlerimebaksanab veeeeeeeeee zafer benım olmuş haın planımı gerçekleştırmıştım :nazar: kapıya da gözcu koydum dağıttıktan sonra kahveyı yudumlayınca halini görmek için delikafadulden içinde ıkı cay kaşığı tuz vardı pufkurmamak ıcın kendını zor tutmuş kıpkırmızı olmuştu eeee kolaymı oyle bızden kız almak :teselli: e halıyle ıcmesı lazım adetten kara kara duşunmuş ben bunu nasıl içerım dıye beklemış soğusun dıye ve sonrada hoooppp fondip gerisini artık siz tahmin edin :sm_cool:

8. 11 Mart 2009
  9. seawitch

seawitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sözlüme tuzlu kahve yaptım gıkını çıkarmadan içmişti canım benim:1rolleyes:
    eğer içmezse evlilikteki zorluklara katlanamayacağı anlamına geliyormuşş diye duymuştum

10. 11 Mart 2009
  11. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aglamıştım istenirken bizim isteme baya bi kalabalıktı:):):):)

12. 16 Mart 2009
  13. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya benim ki biz de haremlik selamlık var kadınlar bi dairede erkekler bi dairede teyzemin eşi ayyaşın teki gelenler sofi hoca eşimin eniştesi mide kanaması geçirdi kuzenim soruyor ayyaş babası varya kim hastalandı babam mı? diye yok dediler. ohhh iyi dedi tam komedidi yaaa.Gülermisin ağlar mısın yüzükler takılınca onlar tekbir getirir bizimkiler alkış tutuyor ayy ne zordu benim için... Ha bide süt kardeşim geldi kulağımın dibin de müjdee kız verildi diye bağırdı sanki mal satıyoo.beni görmüyor:))

14. 25 Mart 2009
  15. brreze

brreze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    9 ay önce evlendim. isteme sırasında sadece aile büyükleri vardı çok kalabalık olsun istemedik. kahve ikramında çok heyecanlanmıştım. yaklaşık 4 yıldır tanıyordum halbuki eşimi ve ailesini, ama yinede o an farklı bir stresmiş :) çok duygulanmıştım o gün. en son tuzlu kahveyi eşime verdim. içerken gizlice kız kardeşime fotoğrafını çektirmiştim :) sesini bile çıkarmamıştı ya nasıl içti o tuzlu kahveyi aşkım benimmm

16. 3 Nisan 2009
  17. winnie06

winnie06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Ben tuzlu kahve yapmadım istenirken kıyamadım :1rolleyes: yapmak gerekiyor muydu?:nazar:

18. 5 Nisan 2009
  19. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy ne güzel anılar var ama tuzlu kahve yazık yaa nasıl içiyorlar :bbo: