kız isteme muhabbeti uff

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve NuR_bojuk tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : NuR_bojuk
  1. NuR_bojuk

NuR_bojuk kürşad-ela eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 7 aydır çok güzel giden bi ilişkim var çok şükür Allahıma :nazar: haziranın 3. haftası gelecekler istemeye ikimizde işimizi elimize almış öğretmenleriz çok şükür sevdiğim insan beni 7 ayda 1 kez hayal kırıklığına uğratmadı ama ailelerimiz hiç tanışmadı sevgilim bi an önce nişan olsun bitsin diyor birbirimizi tanıdık beklemeye ne gerek var zaten askere gideceğim diyor aslında haklı ama ailem ailesini hiç tanımıyor sevgilimi bizim aileden bi tek babam bilmio gibi az çok birşeyler söledik ama fisfisfis şimdi kızlar sevgilimin ailesi 6 saatlik yoldan gelecek sizin de başınızdan geçtiyse bana yardımcı olursanız deneyimlerinizi paylaşarak sevinirim nasıl oluyor kaç kez geliyorlar anlatırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler :1hug:

2. 29 Mayıs 2009
  3. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ne mutlu hayırlısı olur inşallah.Canım meslektaşız buarada :) bende türk dili öğretmeniyim daha göreve başladım inş seneye :):):) benimde şubatın 7 sinde sözüm oldu... fakat sözden önce 1-2 kere erkek arkadaşım geldi annemle ve babmla tanıştı ve bir yerde kendini tanıttı.. sonra ailesi geldi bir akşam yemeğine aileler tanıştı. babalar anneler iyice kaynaşıyorlar ama merak etme zaten çok sevinçli ve mutluluk veren bir durum olacağı için öyle kokrkulan gibi sorgu sual olmuyor.. sonra söz oldu işte.. yani önceden en azından bir kere erkek ark. ailenle tanışmaya gelir niyetinin ciddi olduğunu söyler ve ailesine getireceğinin haberini verir :eek: sonra aile gelir... tabii seninkiler uzaktalarmış çok git gel olamaaz belki ama ... yüreğini ferah tut anlıyorum heyecanını bende herşeyi düşünüyordum senin gibi nasıl olcak acaba ne konuşulacak,ne diyecekler vs... Bu güzel anın tadını çıkar Allah hayırlsıyla tamamına erdirsin canım ... :nazar:

4. 29 Mayıs 2009
  5. NuR_bojuk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkürler inş sen de bi an önce göreve başlarsın sevgilim annemle tanışalı 4 5 ay oldu annemle kardeşlerimle babamla da normal arkadaşımken tanışmıştı zaten ne bileyim ya çook heyecanlıyım bi de babam uzatır bekletir endişem var umarım ben istiyorken uzatmaz babam:Saruboceq:

6. 29 Mayıs 2009
  7. sonbahar14

sonbahar14 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun öncelikle.
    bende de öyle olmuştu önce erkek arkadaşım ailemle tanışmıştı. niyetinin ciddi olduğnu söylemişti. bizde uzak şehirlerdeyiz. bir kaç kez geldi. sonra ailesinle geldiler. annesi de önce annemi aramıştı bikaç kez tanışma için. geldikleri gün söz yaptık aynı şehirde olmadığımız için isteme günü tercih ettik sözü.
    nişan tarihi alındı.nişanımızı bekliyrz artık.Allah herkese nasip etsin.

8. 29 Mayıs 2009
  9. sonbahar14

sonbahar14 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    babana düşüncelerini sorabilirsin canım. onun hakkındaki fikrini öğrenebilirsin. ya da annen sorsun

10. 29 Mayıs 2009
  11. NuR_bojuk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler arkadaşlar ama babam biraz katı gibi bu konulara arada bir şakayla karışık konuşsa da zeynepcim ailen sözlünün ailesini falan araştırdı mı canım

12. 29 Mayıs 2009
  13. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun öncelikle Allah tamamına erdirsin :nazar:
    benim de durumum seninki gibi
    temmuzda gelcek ailesi ve 20 saatlik yol :))
    ama burda 20 gün fln kalcaklar.
    ben de aileme daha doğrusu babama yavaş yavaş çıtlatıyorum bunu yaparken daha çok annemden yardım alıorum kendisi aracı oluyor sağolsun :))
    yalnız benim aklıma bişi takıldı haziranda gelcekler diosun ve daha babanın haberi yok biraz geç kalmadınmı canım ya :uhm: hani gelceklerini niyetlerinin ciddi olduğunu falan bilmesi lazım şimdiden hem araştıracaksa da babna vakit kazandırmış olursun önceden araştırır malum babaların içi rahat etmez mutlaka araştırmak isterler.
    benim önce erkek arkadaşımı babamla - ve tabi ailemle- tanıştırmam lazım arkası gelir bence ben çok uzayacağını sanmam
    sende biran önce tanıştır derim içi rahat etsin ailenin
    herşey yolunda gider umarım :asigim:

14. 30 Mayıs 2009
  15. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım aynı hafta istenicez kaydirigubbakcemile3

valla benimde çok yakın akrabam inan aynı telaşlar var okadar yakın olmasına rağmen insanın aklı karışıyo habire valla bazen hiç sağlıklı düşünemiyorum ki ben yane -tatlicadiarzu-

16. 30 Mayıs 2009
  17. NuR_bojuk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için mujdeci canım babama söledik aslında nisan ayında ama şakaya vurdu gerçek sandı mı bilmiyorum ama bugün annem kesin olarak söledi tekrar bak gelecekler öss den sonraki hafta die babam anneme benim yok diyeceğim biri gelse de kızım istedikten sonra ne diyeyim ben demiş zaten ama çok heyecanlıyım nasıl olcak ne olcak ne giycem puff mirmirmirmir

18. 30 Mayıs 2009
  19. ozdenarda

ozdenarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ikiniz de istiyorsanız öyle gel git merasimlere fazla takılmayın benim de uzak mesafeydi önce eşim (o zamanlar sevgilim) geldi tanıştı ailemle daha sonra gün kararlaştırdık ailesi geldi isteme söz hepsi aynı zamanda oldu gel git herkese de zor oluyor onun için gönüller birse detaylara takılmayın , Allah mutluluk versin