Kız İstemeden Önce Tanışma Faslı:(

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve e.sin tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : e.sin
  1. e.sin

e.sin Guest

off tanışmadan kız istenmiomu yaaa heycandan bayılcam artkkk::kızgın:

2. 24 Mart 2009
  3. Elis

Elis Guest

tanissan senin icin iyi olurda,sizmi kiz istiyceniz,seni mi istemeye gelcekler anlamadim,:uhm:

4. 24 Mart 2009
  5. e.sin

e.sin Guest

beniistemeye gelcekelrr ama önce tanışmaa istemeye kadar bir sürüü gidipp gelmee

6. 24 Mart 2009
  7. Elis

Elis Guest

eee bunlari yapmadan nasi olcakki,tanimadan pat diye geldimi olmazki,taniyacan,konusucan,anlasirsaniz istenicen,

8. 25 Mart 2009
  9. ceylin26

ceylin26 Guest

tatlı telaşeler bunlar.bende çok heyacanlanmıştım ama onlar gelince geçiyor merak etme sakin ol.fazla durmazlar zaten canım.hem bir sürü gelme gitme olur mu ikinci geldiklerinde istemeye gelirler:teytey:

10. 26 Mart 2009
  11. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hmmm bu topik çok hoşuma gitti delikafadulden açan arkadaşa tşkler
    ama biraz hareketlendirmek lazım konuyu açmak irdelemek lazım hadi herkesi bekliyoruz buraya :teytey:
    benim de böle bi derdim var e.sin yazın tanışma faslı olacak onun zaten heyecanı var bide bizimkinin ailesi başka şehirde gelmişken nişan yapalım diolar bizimkilerde iyice tanımadan olmaz hele bi bikaç ay görüşelim dio arada kalmış durumdayım :a015:
    nasıl davranmak gerekir deneyimlerinizi paylaşın arkadaşlar

12. 26 Mart 2009
  13. ceylin26

ceylin26 Guest

müjdeci valla hep öyle derler biraz tanışıp görüşelim sonra yapılır nişan diye ama hiç öyle olmuyor..sonuçta aile dostu değilsinizki görüşünce havadan sudan konuşsunlar.sizlerden konuşulcak genellikle.e öyle oluncada nişan gününü kararlaştırıverirler hemen bak görürsün.arada kalmazsın hiç merak etme.ama tabi ilk geldikleri günde tabiki hemen ailen güvenemez doğal olarak nişana.seninkinin aileside pek aceleci canım.benimde aşkım askerdeyken ailesi tanışmaya diye geldiler,bir akşam bizide davet ettiler gittik.ikinci geldiklerinde istemeye geldiler.askerden izine gelincede nişanlandık.bizimde niyetimiz askerlik bittikten sonra nişanlanmaktı aslında ama böyle daha iyi oldu:dance: dediğim gibi işte hiç arada kalcak birşey yok .siz ailelerinizi bir tanıştırın gerisi zaten geliyor.

14. 26 Mart 2009
  15. mujdeci

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    caylincim öncelikle hayırlı olsun allah tamamına erdirsin. :nazar:
    yapma ya öyle mi olur dersin şimdi ailesi geldiğinde 1-2 günlüğüne gelmicekler 20 gün fln kalcaklar kızları var burda işte orda uzun kalmışken yapalım nişan diolar çünkü babası okul müdürü bidahakine anca şubatta gelebiliriz diyolar haklı olarak onu da benimki istemiyo çok uzucak diye.
    benim aileme de hak veriyorum kolay diil öle hemen karar vermek
    arada biz kalmayız inşallah.
    senin düğün ne zaman canım bellimi

16. 26 Mart 2009
  17. ceylin26

ceylin26 Guest

teşekkür ederim canım benim düğün temmuz 25,26da kısmetse. ben sorun çıkacağını düşünmüyorum yaa.senin ailende nasıl olsa er yada geç olumlu düşünüyorlar şubata kadar uzamaz. o 20 günde tanışmada olur,nişanda.ama sana tavsiyem; illede şimdi olcak diye ısrar etme ailene sen.seninkinin ailesi halleder o işi.hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah.

18. 26 Mart 2009
  19. mujdeci

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki canım ailem istemedikten sonra hiç bişi olmaz akışına bırakmak en iyisi galiba.
    teşekkür ederim ilgin için, senin de düğüne az kalmış sen artık tanışma heycanını bi tarafa koymuşundur düğün telaşı var allah yardımcın olsun valla zor işler :teselli: