Kız kardeşim neden böyle yapıyor?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ksksuperisi tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ksksuperisi
  1. ksksuperisi

ksksuperisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kız kardeşim bundan 5 ay önce evlendi...herşey çok güzeldi istenme devresine ve nişanlılık devresine kadar..yalnız kardeşim evlendi enişte bey saolsun bizi kardeşimden soğutmaya başladı..ama kendi ailesine gelince herşey olacak gelinecek gidilecek..nese konuya geliyim dün annem kardeşmin sevdiği bi yemeği yaptı ve kardeşime götürmek istedi..kardeşim hamile olduğu için yemek falan yapamıyor annemde onu düşündü dedi götürelimde yesin.nese telefon etti kardeşime annem evdemisin sana gelicez die müsaitmisin die kardeşimde müsaitim gelin dedi..kocasıda o ara bişeyler demiş kardeşime herhalde annem de sordu kocan ne dio die kardeşim bişey demior siz gelin demiş anneme nese biz hazırlanmaya başladık gidecez..2 dakka geçti geçmedi kardeşim telefon eti aşağıda değerli kayınvalidesinin günü varmış apartman arasında oraya gideceğini söledi annem de kızdı telefonu kardeşimin yüzüne kapatıı tamam biz gelmioruz deyip...kardeşim neden böle yapıor anlayamıyorum kocasına da ailesine de en iyi şekilde davranmaya çalışıyoruz ama demekki batıyor insanlara iyilik yapmıcaksın..buda bizim çok gücümüze gidior biz kardeşimin evine her zma giden insanlar değiliz ayda belki bi defa 2 olsun hade..annemin kardeşime o kadar ısrarla sormasına rağmen işim yok gitmeyecem biyeere gelin demesi ve 2 dakika sonra kayınvalidesinin günü olduğunu ve oraya gideceğini sölemesi normal değil..bizim onlara bu kadar iyi niyetle davranmamıza karşılık bizi stemiolarsa yazık derim başka da diyecek bişeyim yok:KK43:dünden beri anneciğim mahvoldu üzüntüden bidaha da gitmem dior sakinleştirmeye çalıştım ama ne kadar yararlı oldum bilmiorum....senağlamasenağlama

2. 2 Ekim 2010
  3. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Evlat hatrı yere batırır, annen şu an üzgün olduğu için gitmem diyo ama kardeşin müsait bir günde davet ederse emin ol annen gidecektir,Sen istersen kardeşine el altından telefon et annm üzüldü,müsait birgününde davet et gibilerinden,buzlar erir kaydirigubbakcemile5

4. 2 Ekim 2010
  5. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    zannetmem benim kardeşim çok kayınvalideci korkuyor da ondanmı böle davranıor yoksa başka bi sebep mi var altında bilemem ama evlendikten sonra böle oldu bi ha bi yabancı ha biz..hayır anlamdığım nokta bi ksuurumuzda yok istenmediğimiz içinmi böle davranıor kardşim bilmiorumm..ama sıklıkla giden insanlar da değiliz:KK43:bilmiorumm iyi nyetimizden kaynaklanıor herhalde:KK43::KK43:

6. 2 Ekim 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Daha çok yeni evliymiş kardeşiniz,öncelikle hayırlı olsun inşallah!
    Bence yemek falan göndermeyin,biraz kendi halinde bırakın..
    Zaten zaman geçtikçe evliliği oturacak,geliş gidişleri düzene girer..
    Şu aşamada yeteri kadar kafası karışıktır zaten...

8. 2 Ekim 2010
  9. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    saol canımmm allah tüm bekarlara nasip eylesin ama bölesini nasip etmesin uzak tutsunn..götürmemiizn nedeni zaten kardeşimin yemek yapamıyo olması bide sevdiği yemek olunca hade götürelim dedik..dedim ya biz zaten fazla gidip gelen insanlar değiliz..

10. 2 Ekim 2010
  11. mizgin

mizgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence kardeşiniz değilde eşi yada eşinin ailesi istemiyor olabilir.Kardeşinizde arada kalıyordur.
    Birde bu taraftan bakmak lazım CADIARZU

12. 2 Ekim 2010
  13. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    tamam bende onu diyorum zaten ama kardeşimin bize bunu sölemesini istiyoruz eğer böle bişey varsa sölesinde bilelim yane bizde ona göre davranırız yerimizi biliriz..zaten el oğlundan ne hayır gelirki istediğin kadar iyilik yap bilinmez bundan eminim:KK43:

14. 2 Ekim 2010
  15. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    böle davranarak bizi küçük duruma düşürüyor kocasının ve ailesinin karşısında e bölede olunca ailce çok ağrımıza gidioo..bunuda kardeşime söleyip onunda psikolajisini bozmak istemiyoruz ne yapıcaz bilmiorum??bilmiyorumkismile

16. 2 Ekim 2010
  17. mizgin

mizgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim sizi istemiyo demekte zordur yaa :1no2:
    Birde hamileliğin verdiği psikoloji var.Bence siz onlar aramadan arayıp sormayın derim CADIARZU

18. 2 Ekim 2010
  19. ksksuperisi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bence zor değil bölesi daha zor gelip deyip de sonradan ben aşağıya inecem sonra gelin demek...zaten kendine kalsa hiç aramaz sormaz dedim ya ha bi yabancı ha biz:KK43::KK43: