kız kardeşinize tasıyıcı anne olurmuydunuz?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve hxuxzxuxn_yxixlxix tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

?

kız kardesınıze tasıyıcı anne olurmuydunuz?

1. evet

29,2%
  2. hayır

70,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    11 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hxuxzxuxn_yxixlxix
  1. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    az once bır sıtede gezınırken ılgımı cektı bu konuda fıkırlerınız nedır acaba kızlar?
    kararsızım acıkcası....:eek:

2. 11 Şubat 2008
  3. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizkardesi bilmem ama benim tanidigim iki elti bir evde oturuyordu ve ikisininde cocugu olmuyordu ,tedaviler yillar sonra kucuk eltiye cevap verdi ve cocugu oldu .ama buyuk eltinin hic umut yoktu,olmuyordu ,karar verdiler ve kucuk elti buyuk eltiye tasiyici annelik yapti .bir ev icindeler ama dogdugu gunden itibaren buyuk elti bakti .bebek onu anne biliyor .

ama buyuk konusmayayim ben yapamazdim heralde veremezdim bebegimi ne kardesime ne eltime nede kimseye ..

4. 11 Şubat 2008
  5. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    valla kızlar bi kız kardeşim olmadığı için öle sölemek geldi içimden daha önemlisi şuan ben bebek hasreti yasayan biri olarak eğer bi kız kardesim olsaydı oda eğer aynı duyguları yasayacaksa onun için bunu yapardım die düşündüm :teselli:

6. 12 Şubat 2008
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    .................................

8. 12 Şubat 2008
  9. MxuxLTeCi

MxuxLTeCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç düşünmeden kabul ederdim nihayetinde o benim kardeşim ve annelik her kadının tatması gereken birşey diye düşünüyorum.tabi ben daha anne değilim anne olsam belki farklı düşünürüm

10. 12 Şubat 2008
  11. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    anneliği tabiki bütün kadınlar tatsa ne güzel olur ama bu taktiri ilahi rabbim vermedimi vermiyor ve bizlerde onun kanunlarına aykırı bir şekilde taşıyıcı bir annelikle çocuk dünyaya getirmemiz son derece yanlış ve sakıncalı bence her bakımdan doğaya aykırı bir durum bu düşünsenize siz o çocuğu doğurdunuz yıllar sonra sizin çocuğunuzla o nede olsa teyze çocukları yaa aşk yaşasalar ve evlenmeye karar verseler ne diyeceksiniz siz kardeşsiniz yada rahatlıkla aa tabi evladım siz teyze çocukarısınız evlenebilirsiniz diyebilirmisiniz bu mümkünmü bence büyük hata olurdu bu ve ben böyle bir hatayı asla yapmam yapamam:1no2:

12. 13 Şubat 2008
  13. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu konudaki fikrim söz konusu kız kardeşim olsa bile değişmez.
    Kati surette bu fikri kabul edemem. Anne olanlar anlar bunu ancak:kahve:

14. 15 Şubat 2008
  15. EsTaMania

EsTaMania BüyüLü BaHçeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Tabiki olurdum:smiley-cool:allah öyle bişey göstermesin yine de ama...zaten teyze anne yarısıdırr:KK46:

16. 15 Şubat 2008
  17. sarxix_xsxeker

sarxix_xsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende olmazdım bır bebegı ıcınde tasımak onu hıssetmek bambaska bısey helekı onca sıkıntıları yasayıp onu kucagına almak kım bılır nasıldır ben alamadım melek oglum cennette sımdı ama ne olursa olsun dogurmak ve tasımak bambaska bır mutluluk

18. 15 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Kizkardesim benim evladim gibidir ben baktim ben yetistirdim en zor anlarinda ben vardim yaninda yani kisacasi aramizdaki bag cok kuvvetli.Onun icin canimi bile verebilirim o derece yani.Ama bunu yapamam.Sebebi bebegi kiyip vermemek degil sonucta oda benim canim ve benden daha iyi bakar bebege boyle bir durumda ama benim karsi ciktigim konu dini acidan.Diyanet olsun hocalar olsun bu konuya kesinlikle haram gozuyle bakiyo_O yuzden yapamam.Kardesime canim feda ama Allahin yasakladigi bir seyide goz gore gorede yapamam:KK43:(