Kız mı doğru söyler, Sevgilim mi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  merhaba,

  geçen gün başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.. olay hakkında bir kez de buradaki değerli arkadaşlarımın yorumlarını almayı arzu ederim..
  erkek arkadaşım doktor, uzak bir şehrin ilçesinde görev yapıyor ve dönmesine 1 ay bile kalmadı.. bulunduğu yer küçüklükten kaynaklı fazla sosyal hayatın olduğu bir yer değil.. açık birkaç kafeyi ancak bulursunuz, hatta kafemsi diyelim.. gittiği zaman asılma gibi bir durumla karşılaşmamak için gitmeden önce nişan yüzüğü gibi düz gümüş bir yüzük almıştı, onu takıyordu.. ben de kendisini pekçok kez ziyarete gittim, çevresindeki tüm arkadaşları ve hastane personeli benden haberdar.. zaten evden çıkıp iki tur attığınızda bütün şehir sizi görmüş oluyor..

  birkaç ay önce peşine takılan bir kızdan bahsetti, evine kadar takip etmiş, devamlı hastaneye gelmeye başlamış.. kızın bir de erkek arkadaşı varmış, bu olayı öğrenince sevgilime musallat olmuş.. bir süre aramış taciz etmiş; daha sonra bir şekilde peşinde koşanın aslında kız arkadaşı olduğunu anlayınca arayıp özür filan dilemiş hatta.. böyle kapanan bir mevzumuz oldu..

  birkaç gün önce bana facebook üzerinden tanımadığım bir kızdan mesaj geldi.. sevgilimle hastanede tanıştıklarını, benle birlikte olduğundan haberdar olmadığını, bir süre telefonlaştıklarını, daha sonrasında sevgilimin kızı evine kahvaltıya çağırdığını söyledi.. sonrasında sevgilim kızı öpmeye çalışmış, beni sevdiğini ama ondan hoşlandığını söylemiş, kız da olmaz öyle şey demiş ve evi terketmiş.. kızın bana bunları anlatmaktaki amacı ise, aynı durumun kendisinin başına gelmesi halinde haberdar olmak istemesiymiş.. sevgilime bana böyle bir mesaj geldiğini, aslını astarını sorduğumda böyle bir olayın olmadığını, iftira atıldığnı, kesinlikle inanmamamı söyledi..

  ben kıza dönerek onun samimiyetini anladığımı; fakat tanımadığım birinden gelen her mesajı dikkate alamayacağımı yazdım.. eğer evine gittiysen en azından birkaç detay verebilirsin herhalde dedim.. kız da koltukların renginden evdeki oda sayısına, mutfağın yerinden sevgilimin odasına kadar herşeyi yazdı.. bu durumda hakikaten gittiği zaten çok bariz şekilde ortada..

  sevgilime dönüp olayı baştan itibaren anlatmasını istedim, bu arada kızla konuşmuş olduğumdan hiç bahsetmedim.. onun anlattığına göre kız hastaneye gelmiş, birkaç tedavi yapmış ona, sonrasında kız numarasını bulmuş aramaya başlamış.. geçen gün de nöbetten çıkıp eve geldiğinde kız yine aramış, sevgilim evde olduğunu söylemiş.. kız da onun evinin o taraflardaymış.. bir şekilde eve gelmiş ya bu davet etmiş ya da kendisi gelmiş (ki kendisi bile gelse benimki de eve kabul etmiş oluyor).. sevgilim kahvaltı hazırlamış kendisine, kız bişey yememiş, evi dolanmış.. sonrasında salonda otururken kız buna doğru biraz meyletmeye başlamış.. bu da kızın niyetini anlayınca kesin bir dille aralarında bişeyin olamayacağını, benle beraber olduğunu söylemiş ve kız evden gitmiş..

  kızın eve gelmiş olabileceğini o ana kadar asla aklıma getirmedim, ara bozmaya çalışan biridir dedim ama gerçekmiş.. tanımadığı bir kızı nasıl evine alabildiğini sorduğumda, geçen defa musallat olan kızın olayında çok sert davrandığını, bu durumda o çocuğun devreye girdiğini ve nerdeyse başına bela olacağını söyledi.. bu olayda daha ılımlı davranmaya çalışmış, yine ters bir durumla karşılaşmaktan çekinmiş..

  böyle bir resim karşısında durumu nasıl analiz etmek gerekir? aklınıza yatmayan bişey veya merak ettiğiniz bir detay varsa cevaplayabilirim..
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 25 Nisan 2009
 2. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 3. MaviEge

  MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.533
  Beğenildi:
  28
  Ödül Puanları:
  148
  burada benim ilk dikkatimi çeken sevgilinin sana yalan söylemesi.önce inkar etmesi,daha sonra kabullenmesi.keşke eve almış olduğunu sana bu şekilde anlatsaydı.ben sevgilinin kızı eve kabul etmesini de doğru bulmadım açıkçası.ben senin yerinde olsaydım,tekrar ilişkimi gözden geçirirdim.
   
 4. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 5. EU1

  EU1 Guest

  eve kabul etmesini tabi ki ben de doğru bulmadım..
   
 6. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 7. busejik

  busejik Yeni Üye Üye

  Katılım:
  16 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.102
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  eve kabul etmesi hiç hoş değil hem de sevgilin kahvaltı yaparken kız evi dolaşmış ..walla ne yalan söyliyim bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası daha fazlası var gibi..
   
 8. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 9. essmeralda

  essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  6.835
  Beğenildi:
  33
  Ödül Puanları:
  148
  evet karışık bir durum..
  sevgilinin doğru söylediğini farzedersek;
  kapı çalmış karşında biri; size söyleyeceğim birşey var dediğini farzedelim.
  ister istemez hadi kapıdan söyle git denemeyeceği için buyrun dinliyorum diye davet etmiş olabilir.
  yani bu şekilde gelişmiş olabilir olay.
  ama kadın senin soyadını nereden biliyor?

  ben kadının yerinde olup da böyle birşey yaşasam facebooktan adamın sevgilisini bulup damesaj atmam şahsen.
  eğer sevgilinizin anlattığı doğruysa kadın kuyruk acısıyla yazabilir gibi geldi bana.

  ama maşallah sevgilinin olduğu yerde de erkeklerin köküne kıran mı girmiş nedir hepsi gelmiş seninkini buluyor.
  yani bahsettiğiniz kadar küçük bir yerde çapkınlık yapmayı göze almak da biraz zor.
  duyulma ihtimali çok fazla.
   
 10. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 11. MaviEge

  MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.533
  Beğenildi:
  28
  Ödül Puanları:
  148
  sen ne düşünüyorsun peki fikrin bu konuda?
   
 12. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 13. limonilezeytin

  limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

  Katılım:
  26 Şubat 2009
  Mesajlar:
  184
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  canım olayın ayrıntısı çokta önemli değil bence sonuçta tanımadığı bi kızı evine alıyor ve bide ona kahvaltı hazılıyor:kızgın:bence sakın affetme yada seviyorsan affet ama çok süründürki bidaha asla böyle rahat davranmasın:teselli:
   
 14. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 15. EU1

  EU1 Guest

  essmeralda,kız sevgilimi facebook a eklemiş, benle ilişkisi olduğu yazıyor, adım çıkıyor.. beni ordan bulmuş da nesaj atmış..
  kızın davranışı bana nedense pek samimi gelmedi.. sanki reddedilen birisi intikam almak için bana ulaşır da böle böle oldu diye anlatır gibi.. yani yok vicdan yaptım bilmem ne pek aklıma yatmadı bilmiyorum..
  sevgilimin eve kabul etmesi zaten anormal, ona diyecek bişeyim yok ama kızın davranışlarını analiza edince ne bilim..
   
 16. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 17. EU1

  EU1 Guest

  ona kahvaltı hazırlamamış canım yok artık.. kendisine hazırlamış, belki sunmuştur bilmiorum ama yemedi dedi bana
   
 18. 25 Nisan 2009
  Konu Sahibi : EU1
 19. EU1

  EU1 Guest

  yaşadığı yerde toplam 2 hastane var zaten.. kızların doktor sevdasını bilirsin, kimisi için doktor adam sanki altından yapılma adam gibidir.. bunu da hiç anlamam ya neyse, sonuçta varolan bi gerçek..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.