Kızı Lisede Okuyan Anneler..Buraya...

Konusu 'Lise' forumundadır ve melek.acar tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : melek.acar
  1. melek.acar

melek.acar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba;

Kızım lidese okuyor. Arkadaşlar kızım çok pc düşkünü. Zorla da olsa bu yıl msn kaldırdım pc'den. İnanılmaz tepki gösterdi ama şimdilik alıştı. Yükleyince saatlerce başından kaldıramıyorum. İyi de bu ÖSSye ben mi giricem yaa benneyaptımki Hiç anlamıyor. Sizlerde de aynı sorun var mı?

2. 26 Aralık 2008
  3. srvtmm

srvtmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde lise öğrencisiym ..bnde msn e çok takılırdım bi aralar ama sonra soğudum msnden sebep de ders çalışmam gerektiğini düşünmemdi ..şu sıralar msn açma ihtiyacı duymuyorm çnkü çok vaktm yok çok sınav var ..yani yapılması gerekn bişey yok bnce istek olması lazm

4. 26 Aralık 2008
  5. Imsh3kill

Imsh3kill Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    bnde bir lise öğrenciyim. bende çok pc düşkünüydüm. annemle bu yüzden kıyamet kopardı evde. modemi saklardı bazen bunalıma girer gbi oluyordum. ama bence o msn bi heves gerçkten insan biraz aklı başına gelince zaten kendisi girmek istemiyor.

6. 29 Aralık 2008
  7. melek.acar

melek.acar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dilerim dediğiniz gibi olur. kızım da sınavlar , etüdler, derhane ve tiyatro derken zaten yoğun. üstelik geceleri az da olsa çok da olsa msn de olmak istiyor. hayırlısıyla şu öss yi halletse de önce ben rahatlasam :)

8. 15 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

benimde kızım lisede.
    bu msn den bıktım.bir gün camdan fırlatacağım.

10. 17 Mart 2009
  11. gamze_can

gamze_can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ttnetin aile koruma şifresini yükledim ben ücretsiz zaten sitede nasıl yükleneceği çok güzel anlatılıyor. Böylelikle saat sınırlaması yapabiliyorsunuz ve msn konuşmalarını takip edebiliyorsunuz. Ben günde 1 saatle sınırladım Sınırı aşınca giremiyor. Şu anda çok memnunum tavsiye ederim.

12. 17 Mart 2009
  13. yesm

yesm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar benımde kızım lıselı ama yanımda deĞıl anadolu lısesını kazandı yurtta kalıyor ıst dıŞında okuyor tabıı pc bana kaldı Şaka bıryana orda okadar gÜzel ve dısıplınlı ders ÇalıŞılıyokı anlatamam evde olsaydı bılgısayarın baŞından kalkmıycaktı tabıı benı sınır edıcektı Şımdı evcı geldıĞınde bıle pc nın baŞından kalkmıyo kendısıde anne ben burda olsaydım ders ÇalıŞmam zor ourdu dıyor bukonuda rahatım yanı bırtek hasret var yavrumu Çok ÖzlÜyorum tabı.

14. 6 Nisan 2009
  15. kardelen_58

kardelen_58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kızım lisede ama Allahıma çok şükür öyle bir derdim yok sorumluluk sahibi hafta sonları açar 1 saat kadar kalır basında sonra tekrar dersinin başına döner ALLAHIM hepimizin evlatlarına akıl fikir versin

16. 7 Nisan 2009
  17. linay34

linay34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım da lise 3 te..ben bir kısıtlama getirmedim bu sene ,artık kendisi herşeyin farkında çok yoğun olduğu zamanlar zaten giremiyor ,dengeliyor yani..

18. 20 Mayıs 2009
  19. Caduceus

Caduceus Guest

ben msni hiç sevmiyorum annemlebi derdim yok arada forumlara bakıyorum bide ders için kullanıyorum -tatlicadiarzu-