Kızıl - bakır renk için yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gzm11 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : gzm11
  1. gzm11

gzm11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar bir süredir siteyi takip ediyordum ve sizlere birşey danışmak istiyorum. Kızıl bakır bir renk istiyorum. Fakat kafamda bazı sorular var. Öncelikle istediğim rengin birkaç resmini göstermek istiyorum böylece sizler de fikirlerinizi daha net ve daha rahat belirtirsiniz. 100 mesajdan önce resim ekleyemiyormuşum albüme ekledim bakıp yardımcı olursanız çok mutlu olucam gerçekten :)

Şimdi sormak istediklerim, öncelikle saçım açık renk kumral
    Kuaförde bu rengi kolayca elde edebilirmiyim?
    Benim için en önemli şey ise saçımın kesinlikle yıpranmasını istemiyorum. oryelle açılmadan boyanması mümkün mü?
    Boyadıktan sonra sürekli olarak nasıl bir bakım uygulamalıyım. Sonuçta sürekli boyanması gereken bir renk. Yıpranmasını nasıl önlerim?
    Şimdiden çok teşekkürler a.s.

2. 16 Mart 2010
  3. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de bu renkleri çok beğeniyorum , bilen varsa söylesin kızlar yerimseniben canım kumral bence açık bir saç rengi kendi doğal saçınsa direkt tutabilir, aslında boyaysa bile tutar bence ama kuaföre gidersen bu rengi istiyorum die kesinlikle açma işlemi yaparlar. Bitkisel felan derler ama inanma hiç bir fark görmedim ben, saçının rengi açılırsa çok feci yıpranır ve hiç bir bakım kurtaramaz, kestirmekten başka çaren kalmaz yani

4. 16 Mart 2010
  5. gzm11

gzm11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım saçımın kendi rengi. Bu rengi çok uzun süredir istiyorum ya yıpranmadan elde etmemiz için ne yapmamız gerek. biri iyi birşeyler söyler umarım bize de bir umut doğar :)

6. 16 Mart 2010
  7. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım acık kumral kendi sac renginse cok rahat tutar zaten.ben actırıp bakıra boyatnak zorunda kaldım haliyle yıprandı saclarım.sonucta boya işlemi yapılınca her haluakrda bi miktar yıpranır sac ve cok cabuk akan bir renk 2 hafta dolmadan rengi değişiyor.boyadıktan sonra sacını kremlersen sorun yasamazsın nemini kaybetmemesi lazım sacın.

8. 16 Mart 2010
  9. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm kendi renginse çok iyi tutar ve de güzel tutar yani bence, ben de açtırıp boyattım aşırı yıprandı şimdi kısa kestirdim. Boyadıktan sonra nemlendirme önemli arada bir de maske yapabilirsin; ama çok sık yapma maskeler boyanın daha çabuk akmasına neden oluyormuş.

10. 17 Mart 2010
  11. gzm11

gzm11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Açmadan boyayacak bir kuaför bulursam boyatıcam. Bulamazsam, bu rengi ne kadar istesemde boyatamıcam sanırım mafoldumben

12. 17 Mart 2010
  13. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    272
    Ödül Puanları:
    113
    bence açtırma bi arkadaşına boyat. zaten 2 3 boyamaya renk tutuyor. bi de rengi açalım derlerse 1 - 2 haftada tekrar hemen akıp sarı olur. dipten çıkanlarda boyanınca uçlarla aynı olmaz. o yuzden ne yap et, açtırma rengini

14. 17 Mart 2010
  15. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım katılıyorum sana.evde boyasın bence de kuaföre gerenk yok :)

16. 25 Mart 2010
  17. gzm11

gzm11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şuan saçlarımın uçlarında biraz kınalar var. Ben boyatana kadar onlarda gidecek sanırım. Yalnız hangi boya ile elde edebilirimki bu rengi. Hangi markada vardır?

18. 25 Mart 2010
  19. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    hemen hemen her markada var canım.